LEONCIN. Udany rewanż UKS Południa Czosnów

2019-02-28 8:08:17

Nie udało się czwarty raz z rzędu wygrać Turnieju drużynie Piaska Rembertów, bowiem w decydującym meczu bezbramkowy remis okazał się korzystny dla ekipy UKS Południe Czosnów

24 lutego, w hali w Leoncinie odbył się Turniej w halową piłkę nożną, organizowany przez wójta gminy Leoncin oraz UKS Goliat Leoncin. Rozgrywki odbywały się systemem “każdy z każdym”. Na turnieju zjawiło się 6 drużyn: UKS Południe Czosnów, Piasek Rembertów, Fala Kazuń, Sparta Modlin, Goliat Leoncin i Goliat Leoncin Junior. Mecze ułożyły się nie do końca po myśli gospodarzy, ponieważ ich “seniorska” drużyna, zanotowała na swoim koncie zaledwie 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 4 porażki. Ciekawie zapowiadał się jednak “bratobójczy” pojedynek Goliata Leoncin i Goliata Leoncin Junior. Juniorzy – nastoletni zawodnicy w żadnym z elementów nie ustępowali swoim starszym kolegom. Ba! Zdołali wyjść zwycięsko z tego pojedynku 5:3, przeważając na parkiecie od samego początku. Młodzi “Goliaci” pokazali hart ducha również w pozostałych swoich meczach, zwłaszcza w pojedynku z “saperami”, kiedy to w nieco ponad minutę strzelili 3 bramki, ustanawiając wynik na 3:0. Juniorzy zajęli ostatecznie 4. miejsce w Turnieju.

O układzie ekip na podium miał zadecydować wynik ostatniego meczu; UKS Południa Czosnów i Piaska Rembertów. Po zwycięstwie Sparty Modlin nad Juniorami 2:0, to właśnie ekipa Michała Rutkowskiego najmocniej kibicowała drużynie z Czosnowa. Bezbramkowy remis wystarczył, aby Południe triumfowało w rozgrywkach, a Sparta zajęła 2. miejsce. Najniższym stopniem na podium musiał zadowolić się Piasek Rembertów – zwycięzca Turnieju w Kazuniu Polskim, sprzed 3 tygodni. Najlepszym strzelcem okazał się Sławomir Lubelski z Piaska, który strzelił 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Piotr Aniszewski z Południa Czosnów. Klasyfikacja końcowa: 1. UKS Czosnów Południe, 2. Sparta Modlin, 3. Piasek Rembertów, 4. Goliat Leoncin Junior, 5. Goliat Leoncin, 6. Fala Kazuń.

E.G.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *