LEONCIN. Szczęśliwy finał poszukiwań grzybiarza

2019-10-04 11:22:14

Policjanci przy współpracy ze Strażą Pożarną poszukiwali 76 – letniego mężczyzny, który zaginął w Starej Dąbrowie gm. Leoncin. Wczoraj (3 października) o 21:30 został on odnaleziony w kompleksie leśnym

2 października  do komendy policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu 76-letniego mężczyzny, który dzień wcześniej o godz. 15:00 wybrał się z ośrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie gm. Leoncin na grzyby i do chwili obecnej nie powrócił.

Rozpoczęto akcję poszukiwawczą, w której brali udział policjanci z nowodworskiej komendy, różnych pionów i sekcji, oraz podległych komisariatów i posterunków. Ponadto funkcjonariusze Komendy Głównej Policji oraz Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji. W poszukiwaniach wzięła udział również  zawodowa i ochotnicza Straż Pożarna. Użyto śmigłowca, koni, psów, quadów, pojazdu – mobilnego centrum wsparcia poszukiwań.

W dniu wczorajszym o godzinie 21.30 mężczyzna został odnaleziony na terenie gęstego kompleksu leśnego, ok. 1,5 km. od miejsca gdzie po raz ostatni był widziany. 76-latek  został przewieziony do Szpitala.

KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *