Facebook
LEONCIN. Nadwiślanin wraca na szerokie wody

2020-08-17 11:38:05

W tym roku ze względu na epidemię wirusa SARS-CoV-2 Wiślane Spotkania organizowane przez Stowarzyszenie Enjoy Leoncin oraz Gminę Leoncin nie odbyły się. Jednak chcąc chociaż trochę zrekompensować brak nadwiślańskiego wydarzenia, członkowie postanowili uruchomić w najbliższy weekend “Testowe rejsy Nadwiślaninem”

Rejsy odbędą się w dniach 22 i 23 sierpnia na przyczółku wiślanym w Nowym Secyminie.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących wytycznych dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-COV-2. W związku z tym organizatorzy proszą o zapoznanie się z zasadami i stosowanie się do nich.

Na łódź wpuszczane będą osoby po zmierzeniu temperatury i zarejestrowaniu się. Dzieci podczas rejsu mogą przebywać tylko pod opieką dorosłych. Na łodzi może przebywać maksymalnie 6 osób.

Regulamin dla uczestników imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Enjoy Leoncin dostępny jest na na stronie www.enjoyleoncin.pl oraz u organizatora podczas rejsów.

Podczas wydarzenia każdy będzie mógł wypełnić krótką ankietę na temat turystyki na terenie Gminy Leoncin.

Członkowie Enjoy Leoncin proszą również o wsparcie działań Stowarzyszenia. Wszystkie pozyskane środki przeznaczane są na cele statutowe. Darowizny można wpłacać na konto Stowarzyszenia Nr 63 8011 0008 0040 0409 6821 0001 – koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA.

EG

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *