LEONCIN. Kolejny dzień poszukiwań zaginionego grzybiarza

2019-10-03 2:59:26

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Stanisławem Marciniakiem lat 76, który 1 października wyszedł na grzyby z ośrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie gm. Leoncin i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju

1 października 2019 r. ok. godz. 15:00 z ośrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie wyszedł na grzyby 76 – letni mieszkaniec Łęczycy. Mężczyzna poinformował swojego syna, iż będzie poruszał się wyłącznie w rejonie ośrodka. Nie posiada przy sobie telefonu komórkowego ani dokumentów.

W czwartek zostały wznowione poszukiwania zaginionego. W akcję włączyli się strażacy z OSP Wilków Polski, OSP Trębki Nowe, Ochotnicza Straż Pożarna – Ratownictwo Wodne, PSP NDM, Policja oraz Służba Leśna KPN. W działaniach, z psem tropiącym oraz konno, uczestniczą funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań Komendy Głównej Policji. Do poszukiwań zadysponowany został również śmigłowiec policyjny.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe,  broda długa, nos normalny, braki w uzębieniu, oczy niebieskie, uszy średnie.

W chwili zaginięcia ubrany był w: spodnie materiałowe koloru zielonego, ciemna kurtka przeciwdeszczowa, buty gumowce, kapelusz.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *