Facebook
Legia szkoli przedszkolaków

2016-10-16 1:19:57

W Nowym Dworze Mazowieckim powstał nowy Ośrodek Piłkarskich przedszkoli Legia Warszawa. To kolejna propozycja dla rodziców i dzieci w wieku od 3 do 7 lat, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozpocząć swoją piłkarską przygodę.

Projekt od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już teraz trenuje z nami ponad 40 dzieci i wciąż dostajemy informację o kolejnych chętnych którzy chcą dołączyć do treningów – mówi Michał Wojtczak Koordynator projektu.

Oficjalne otwarcie odbyło się 14 października, podczas którego miał miejsce pokazowy trening, w którym wzięło udział 37 młodych pasjonatów piłki nożnej. Otwarcie poprzez swoją formę jak i obecność znakomitych gości, przedstawicieli Władz Miasta Burmistrza Jacka Kowalskiego, przedstawicieli Legia Warszawa Adama Orlikowskiego oraz Marcina Harasimowicza oraz piłkarza Michała Kucharczyka, było świetną promocją sportu w naszym mieście.

Wszyscy uczestnicy mieli okazję trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów Legii Warszawa wspieranym przez maskotkę klubu Legia Warszawa – Miśka Kazka – ulubieńca wszystkich dzieci. Wszyscy uczestnicy dostali dodatkowo upominki oraz zaproszenia dla dzieci oraz opiekunów na mecz Legii Warszawa.

Otwarcie pokazało nam, że w Nowym Dworze Mazowieckim jest ogromny sportowy potencjał. To dla nas zaszczyt, że możemy współpracować z Miastem i klubem Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który ma ogromną sportową tradycję i wychował jednego z najlepszych piłkarzy naszego klubu Michała Kucharczyka. Mamy nadzieję wesprzeć naszych partnerów w wychowaniu nowego pokolenia sportowców, a przede wszystkim zdrowych i wartościowych ludzi. – powiedział Michał Wojtczak, Koordynator projektu i Trener Legia Warszawa.

Zajęcia odbywają się w soboty w Twierdzy Modlin na obiektach sportowych przy Zespole Szkół nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim – Twierdza Modlin. Osoby zainteresowane dołączeniem do drużyn Piłkarskich Przedszkoli zapraszamy do zapisów na stronie internetowej www.nowydwor.legiasoccerschools.pl .

Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 668153898

red.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *