Facebook
Kto zna tożsamość mężczyzny?

2017-10-10 10:12:47

Nowodworska policja zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który został śmiertelnie potrącony na trasie nr 7 w Czosnowie.

Do tragedii doszło w nocy z 26 na 27 czerwca. Kierowca samochodu osobowego marki Seat, jadąc trasą nr 7 w Czosnowie, potrącił mężczyznę. Niestety, pieszy na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzą aktualnie czynności, które ma na celu wyjaśnić okoliczności wypadku. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości ofiary potrącenia, ponieważ mężczyzna, wiek z wyglądu ok. 40 lat, nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Nowodworska policja zwraca się do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny (Uwaga: . Informacje należy przekazywać pod nr tel.: 22 775 22 01-04, bądź 997 i 112. Zdjęcia dostępne pod linkiem: kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/72309,Kto-zna-tozsamosc-tego-mezczyzny.html (UWAGA: Strona zawiera drastyczne zdjęcie.)

KPP w NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *