Kto chętny do pomocy?

2015-10-14 2:24:25

W tym roku akcja – „Szlachetna Paczka” dotarła do Nowego Dworu. Jej celem jest pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego powiatu. Ty również możesz zostać wolontariuszem. Co musisz zrobić?

Szlachetna paczka ma na celu niesienie pomocy chorym, lub niepełnosprawnym ludziom w każdym wieku – od dziecka, do osoby w wieku podeszłym; rodzinom wielodzietnym; ludziom, których spotkało nieszczęście oraz samotnym rodzicom.

Akcja polega na szukaniu przez wolontariuszy rodzin potrzebujących i zgłaszania ich do internetowej bazy danych. Potrzebujący opisują swój problem oraz zgłaszają to, czego najbardziej potrzebują, w wyniku czego, pozyskiwany jest – przez wolontariuszy – darczyńca, który jest w stanie pomóc danym osobom.

Finał akcji przewidywany jest na 12-13 grudnia, kiedy to liderzy wraz z wolontariuszami „Szlachetnej paczki” ruszą z pomocą i rozwiozą paczki do potrzebujących rodzin z naszego powiatu!

Liderzy apelują o pomoc. Zgłoś się i zostań wolontariuszem „Szlachetnej paczki”. Jak to zrobić?

Jeśli uważasz się za osobę, która z pełnym zaangażowaniem włącza się w projekty i wyznaje “paczkowe ” wartości, czyli: chęć pomagania innym, otwartość na drugiego człowieka, odpowiedzialność – zgłoś się! Liderzy Pomiechówka i Nowego Dworu Mazowieckiego czekają na Ciebie już tylko do piątku! Wystarczy kliknąć w poniższy link i gotowe!
http://www.superw.pl/zostaje-superw?action=button_zglaszamsie_woloszp&place=superw_sg

Adam Balcerzak/Aleksandra Borkowska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *