Facebook
KONKURS. Wygraj bilety na „Żonę do adopcji”

2021-09-10 11:39:29
16 września 2021 o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Ratusza w Legionowie odbędzie się spektakl pt. “Żona do adopcji”. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na wydarzenie. 

Co zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl?
Napisz nam w jednym/dwóch zdaniach z kim wybierzesz się na “Żonę do adopcji” i dlaczego zabierzesz właśnie tę osobę. Wiadomość wyślij na maila biuro@nowodworski.info, w treści dopisz swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma bilet dla dwóch osób.
Do dzieła!
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 września.
Opis spektaklu:
W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem “normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *