Konkurencja w akcie desperacji

2017-04-12 3:03:38

Jest środa – 12 kwietnia – jak co tydzień, rozwożony jest nasz Tygodnik. Gazeta Nowodworska ukazuje się we wtorki, czyli dzień wcześniej. Co się okazuje? Kolporter wyżej wspomnianej gazetki, rozwożąc swoje, przykrywa nasze Tygodniki swoimi gazetami.

Nasz kolporter rozwożąc nasz najnowszy numer Tygodnika, wchodząc do sklepów zauważa taki obrazek.

FOT3A63

Niby nic dziwnego, leżą sobie gazetki. Można to w sumie olać i powiedzieć sprzedawcom, że nie ma zwrotów. Natomiast my, kierując się uczciwością, sprawdzamy, czy rzeczywiście wszystkie egzemplarze się sprzedały. Zaglądając pod gazety, ku naszemu zdziwieniu ukazuje się taki obrazek:

FOT261E

Została jedna sztuka, ale… przykryta Gazetą Nowodworską. Po co? Otóż po to, żeby nikt nie kupił już naszego Tygodnika, tylko najnowszy numer konkurencyjnej gazety. To bardzo słabe zagranie ze strony kolportera GN. Jak widać, konkurencje chce nas wyeliminować nie rzetelnością, nie profesjonalnie zrobiona gazetą, nie sensacyjną okładką, a przedszkolnym zachowaniem.

Nasz kolporter próbował rozmawiać telefonicznie z redaktor naczelną Gazety Nowodworskiej, sugerując jej chociaż odrobinę przyzwoitości. Niestety agresji ze strony Pani redaktor, jak również jej pracownika, nie było końca. Na koniec nasz kolporter, jednocześnie bardzo dobry dziennikarz, jak przystało na dżentelmena powiedział: “życzę Pani wszystkiego dobrego”, a ta odpowiedziała “a ja Panu nie” i odłożyła słuchawkę. Należy jednak dodać, że szanowna Pani redaktor obiecała, że sytuacja z zakrywaniem naszych Tygodników już się nie powtórzy. Czy tak rzeczywiście będzie – czas pokaże. Będziemy śledzić sprawę na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiamy całą redakcję Gazety Nowodworskiej i życzymy na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy otwartości, kultury osobistej, a także rzetelności i wiarygodności i uczciwości.

Redakcja

Tygodnika Nowodworskiego

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *