Klecho, ty zdzierco!

2016-11-25 11:10:09

PIOTR KORYCKI

p.korycki@nowodworski.info

Franciszek swoje a oni swoje. Całkiem go nie słuchają. Papież nawołuje do skromności, sprzeciwia się wystawiania cennika za sakramenty, każe dbać o ubogich, a u nas co?

Ja rozumiem, jak byłem członkiem PZPR, płaciłem składki. Przecież Polska Złajdaczona Partia Robotnicza musiała z czegoś to ORMO utrzymywać, co by porządku pilnowało. Teraz zapisałem się do Nowoczesnej i KOD-u, oczywiście, że muszę te składki opłacić. Muszą za coś nasi działacze do tej stolicy latać, a Bruksela nie tak blisko. Ktoś musi nas wspierać przeciw Kaczemu. A i z księgowymi jakieś problemy mają. Czort nadał, taki księgowy nawet dobrze interesu przypilnować nie umie. Trzeba ich wesprzeć. Trzeba!

Wszystko kosztuje. No, ale kościół to nie firma! Po co księdzu tyle piniendzy?! Wstanie taki rano, pójdzie do kościoła, na tace zbierze, za Mszę każe sobie zapłacić, do puszki wrzucić i za wszystko “cołaski” chce. Dopadnę zdziercę, który o kasę się upomina. Niech się ludzie dowiedzą, że on nic za darmo nie zrobi. Prawdę babka gadali, co ksiądz się za piniendze modli. Ten nasz tak samo, a może jeszcze więcej!

Nie pracuje taki, a samochodem jeździ! A jaka plebania! We łbie mu się poprzewracało zupełnie, bo nawet nowego dachu na kościele mu się zachciało. Takiego ocynkowanego, jak na mojej chałupie.

Popatrzcie, ksiądz z Mysich Łapek, ten to dopiero uduchowiony! Zawsze powie “co łaska”. Podobno nawet jakieś wdowy dały po groszu. Biedne one, to i głupie, więc dały. Ja tam jeszcze na głowę nie upadłem, zwłaszcza, że on nic o kościół nie dba. Pewnie wszystko przepije. Kościół idzie w ruinę, chodników na cmentarzu nie ma. Ogólnie on jakiś łachmyta, łazi w podartych ciuchach. Nawet mu na plebani prąd odcięli, bo nie zapłacił.

Nie ma dziś dobrych księży, takich prawdziwych, z powołania. Ten Franciszek wiele nie zdziała. Jak się zbuntują to mu jeszcze świętopietrza nie wyślą i za co on tym tramwajem pojeździ?

Ale się rozgadałem! Widziałeś gdzieś moje kluczyki od mercedesa?

PK

Comments

comments

6 komentarzy

 1. szatan be odpowiedz

  klechy nienawidzę was aaa!!!.Już nie żyjecie mokre gówno rozbite o sracz z was zrobię ja wy natrętne lachociągi wyplute diabłu z dupy tfu no aaaa!!!!.serdecznie mam ja dosyć tego natrętnego kurestwa sami niech dla siebie tą mszę odprawiają i z tym całym pałacem niech do piekła lecą dupę swą wymiotną palić tfu no aaa!!!

 2. ja odpowiedz

  Piszesz tak na nich, bo Cię krew zalewa. Sam byłeś 3 lata w seminarium i cię z niego wypieprzyli. Tak panie Korycki nawet się nie odpiszesz.

 3. szeol odpowiedz

  kościół to banda pedałow w sukienkach.taki to ma klawe życie co niedziela tacka nie musi on czekać całych i nawet 2 tygodni na kolejną comiesieczną wypłatę kasy z bankomatu jak np. ja bo już dziś wydałem ostatnie pieniądze co na ten miesiąc były no.też bym ja chciał tak jak oni za wszystko brać kasę i mieć jeszcze
  kasę fiskalną szkoad tylko w tym wszystkim że oni takiej jeszcze nie mają.

 4. szatan hji odpowiedz

  klechy to mają cholernie klawe życie.siedzą na dupie cały czas w tym kościółku robią bla bla bla
  i co nic gówno rozbite z krzykiem o ścianę no.nienawidzę tych przemądrzałych i zakłamanych do granic wytrzymałości dupków co uważają że są bogiem no.banda śmierdzących nierobów stonki wstrętne z watykanu niech sobie idą precz do piekła nawet w dupie to mam ludzie im wierzą a tu proszę parafianin nie ma co do gęby włożyć a daje temu księciu w tym jego pałacu z krzyżem a sam z głodu zdychać będzie tak taka to sprawiedliwość no tak?.bycie klechom jest dziś w modzie siedzi sobie taki jaśnie pan drugi Bóg na dupie nic nie robi i stawia wymagania innym a sam jest takim samym zerem jak nie gorszym co ci do których on mówi no.ciekawi mnie bardzo czy Pan Jezus też odprawiał łe łe łe łe w kościółku co niedziela i brał za to kasę co?.Ludzie obudżcie wy się przecież cały czas dajecie okłamać no.oni to banda pasożytów z Watykanu niech tam wracają do siebie a nie tu gadają jakieś bzdety no.juz rzygam tym kościołem i jutrzejszym darciem ryja no.jakbym mógł to bym wogóle niedzielę i to całe kłamstwo wymazał bezpowrotnie i na zawsze z kalendarza takie jest moje zdanie no o!

  1. drapieżne piekło dzikie z samego szeolu odpowiedz

   piszesz tak a jednaj jutrzejszego poranka znowu tam pójdziesz do tych książąt i przez 1 godzinę mniej więcej
   będziesz śpiewał ten durny śpiew my wiemy jaki z tym idiotami tak wartymi mniej więcej co i ty sam nie?.

 5. szatan odpowiedz

  klechy wy gnoje jak was dorwę to pożałujecie żeście się na tym wstrętnym świecie urodzili obiecuję ja wam oh wy wy wy niedobrzy wy aaa!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *