Facebook
Jeden zdemolował sklep, a drugi przystanek

2017-10-20 10:07:57

Policjanci z Nasielska zatrzymali w tym tygodniu dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o uszkodzenie mienia. 41-letni Dariusz R. zdemolował jeden ze sklepów. Natomiast 42-letni Sebastian S. uszkodził wiatę przystankową na ul. Młynarskiej.

17 października po południu do jednego z nasielskich sklepów przyszedł pijany mężczyzna. Kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży alkoholu, 41-latek zaczął demolować wyposażenie sklepu.

Natychmiast wezwano policjantów, którzy zatrzymali agresora. Właściciel oszacował starty na ok. 10 000 zł. Dariusz R. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut niszczenia cudzej rzeczy.

Dzień później do komisariatu w Nasielsku wpłynęło zgłoszenie o uszkodzonej wiacie przystankowej na ul. Młynarskiej. Pokrzywdzony wycenił straty na ok. 1000 zł.

W toku podjętych czynności dochodzeniowo-śledczych i dzięki zapisowi z kamer monitoringu, policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo.

42-letni Sebastian S. w rozmowie z policjantami przyznał się do uszkodzenia przystanku, tłumacząc swoje zachowanie zdenerwowaniem. Mężczyzna usłyszał zarzut i po złożeniu wyjaśnień został zwolniony.

Teraz o losie mężczyzn zdecyduje sąd.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *