Jakie plany ma HIT?

2017-07-17 10:27:26

Centrum Handlowe HIT, mieszczące się w Nowym Dworze Mazowieckim, ciągle się rozwija. Zarząd ma kolejne plany, które stopniowo będą realizowane.

Kiedy powstawało w Nowym Dworze Centrum Handlowe HIT, mieszkańcy zastanawiali się, jakie marki będą się tam mieściły, a także dopytywali o to, czy powstanie w nim długo wyczekiwane przez wszystkich kino.

– Nasielsk kino ma, a Nowy Dwór – miasto powiatowe – go nie ma. To wstyd – mówi Pan Maciej, nowodworzanin.

Zanim Centrum Handlowe zostało otwarte, burmistrz miasta deklarował, że zrobi wszystko, by w Hicie kino powstało. Wiemy, że prowadzone były w tej sprawie rozmowy z prezesem CH HIT.

Mieszkańcy do dnia dzisiejszego dopytują, czy w nowodworskiej galerii powstanie kino. Jest to temat, który chyba nigdy się nie skończy. Zarząd nie mówi “nie”. Wręcz przeciwnie, szanse są duże i realne.

– Jest szansa na kino w naszym centrum, ale to zależy w dużej w mierze od samych mieszkańców. Na razie rozwój jest skierowany na inne, mniej kosztowne atrakcje i udogodnienia – informuje Aleksandra Sadura – Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania Centrum Handlowego HIT.

Aktualnie HIT jest zagospodarowany w 82%. Sadura zapewnia, że już niebawem będzie to 90%. Kilka tygodni temu przeprowadzane były ankiety, w których mieszkańcy mogli wypowiedzieć się, jakie sklepy i marki byłby przez nich tam mile widziane.

– Czerpiemy pełnymi garściami pomysły z ankiet z mieszkańcami. Aktualnie negocjujemy z potencjalnymi markami – dodaje w rozmowie z naszą redakcją Sadura.

Na dzień dzisiejszy nie jest wiadomo, jakie marki pojawią się w galerii. Wiadomością, która może ucieszyć mieszkańców miasta jest fakt, że już niebawem w Centrum Handlowym powstanie plac zabaw dla dzieci. Dzięki temu, rodzice będą mogli spokojnie pójść na zakupy, zostawiając swoje pociechy pod opieką animatorów. Zapytaliśmy dyrektor Sadurę o to, jak nowy plac zabaw będzie wyglądał. Odpowiedź nie jest szczegółowa, ze względu na to, że cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami.

– Rozmawiamy aktualnie z 2 potencjalnymi najemcami zainteresowanymi otwarciem placu zabaw w Centrum Handlowym HIT, więc nie możemy jeszcze podać szczegółów.

Rozpoczęły się wakacje. Dyrektor Sadura zapowiada, że będzie to czas wypełniony w Centrum Handlowym HIT różnymi atrakcjami i zyskownymi zakupami. Harmonogram wakacyjnych imprez ma być ogłoszony w najbliższym czasie.

Jak widać, galeria ciągle się rozwija. Mamy nadzieję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

AB

Comments

comments

2 komentarze

  1. Rozwścieczona odpowiedz

    Ciągle i wszędzie tylko place zabawa! Co ma robić młodzież? Starsi ludzie, a tak naprawdę wszyscy narzekają na nastolatki. A co oni mają robić do cholery jak nic dla nich w Nowym Dworze nie ma! Kino? Od 7 lat jest już obiecywane i do tej pory nie ma. Nie dziwię się że wszyscy szukają lokum poza granicami maszego miasta.

  2. H.Domanski odpowiedz

    Hity sryty, jedenaste centrum handlowe a jak był sobie spokojnie “Manhattan” na Pólku to komu to przeszkadzało..?
    Dużo ludzi z tego żyło i było pod ręką.
    Komu potrzebne tyle “Hitów w jednym małym mieście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *