III edycja Najszybszego Biegu w Polsce już za nami!

2022-04-28 10:28:36
W sobotę 23.04 2022 na Torze Modlin królowały biegowe endorfiny. III edycja Najszybszego Biegu w Polsce dostarczyła uczestnikom mnóstwa sportowych wrażeń. Dzięki pięknej pogodzie warunki do bicia rekordów biegowych były idealne.

Po profesjonalnej rozgrzewce pierwsze na start udały się dzieci i młodzież, które pobiegły charytatywnie, wspierając leczenie małego nowodworzanina, Sebastiana. Na mecie każdy otrzymał medal pamiątkowy.
W oczekiwaniu na wyniki uczestnicy obejrzeli pokaz kaskadersko -sportowy w wykonaniu Matthew Magic Show.
Po dekoracji najmłodszych, której dokonali Pani Anna Brzezińska – Radna Sejmiku Mazowieckiego, Pan Radosław Rybicki – Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Urzędzie Marszałkowskim oraz Karol Bielec –  Prezes Stowarzyszenia Rozbiegamy Nowy Dwór i Stowarzyszenia Aktywni dla Mazowsza, rozpoczęła się rywalizacja na dystansie 5 km.  Najszybsza kobieta – Martyna Konarzewska uzyskała wynik 17 min. 55 sekund i zdobyła również swój nowy rekord życiowy na trasie z atestem PZLA. Wśród Panów natomiast pierwszy był Adrian Przybyła z czasem 15 min. 34 sekundy. Brawa dla zwycięzców, jak też wszystkich biegaczy, którzy wzięli udział w imprezie.

Stowarzyszenie RozbiegaMy Nowy Dwór

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *