Ho, Ho, Ho !!!

2016-11-24 2:27:11

Śnieg, piękne lasy pokryte białym puchem, pola lśniące i choinki pachnące to moja codzienność.

Przybyłem do Was z daleka wraz z moimi 9 reniferami: Kometek, Amorek, Błyskawiczny, Fircyk, Pyszałek, Tancerz, Złośnik, Profesorek i Rudolf Czerwononosy. Powiem szczerze, że są to moi najlepsi przyjaciele.

Niestety nic nie jest tak jak być powinno… Zabrakło mi magicznego pyłu, który sprawiał, że moje sanie unosiły się ku górze. Chowam go w tajemniczej sakiewce, która okazała się być dziurawa. Poprosiłem już Panią Mikołajową o zacerowanie. Jednak bez tego magicznego pyłu nie jestem w stanie stąd odlecieć. Wyobrażacie sobie, że na całym świecie nie będzie GWIAZDKI?

Jest taka jedna siła, dzięki której będę mógł po raz kolejny odwiedzić dzieci na całym świecie.

Tą siłą jest wiara w moją osobę, którą tylko Wy możecie mi dać! Zwiedziłem Waszą okolicę. Jest piękna. Brakuje tylko śniegu. Ale to nie problem. Wymieniłem już płozy na kółka. Muszę jednak zrobić wszystko, żeby odlecieć stąd do wigilii. Mamy więc równy miesiąc, żeby mój plan się ziścił. Proszę musicie mi pomóc, dajcie mi magię !

Wkrótce mam imieniny. Spędzimy je razem, a od 5 grudnia będę pojawiał się w różnych miejscach Waszej nowodworskiej krainy. Wypatrujcie mnie koniecznie. Będę miał dla Was drobne upominki, przygotowane specjalnie dla Was za to, by odwdzięczyć się Wam za dobrą gościnę. W Tygodniku Nowodworskim będę informował Was o moich poczynaniach i postępach w zbieraniu magicznego pyłu.

Obiecuję, że nie zawiodę! Wy natomiast, obiecajcie mi, że dacie mi siłę, dzięki której będę mógł odwiedzić wszystkie dzieci na całym świecie. Wszystko w naszych rękach. Bez Waszej wiary, nie ma mnie. Proszę, pamiętajcie o tym.

Czekajcie na dalsze wskazówki, a ja biorę się za pakowanie prezentów.

Wasz Święty Mikołaj!

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *