Facebook
Festiwal nOFFa startuje już w najbliższą sobotę!

2016-10-31 12:20:52

W tym dniu Nowy Dwór Mazowiecki stanie się, niczym Opole, stolicą polskiej piosenki, bowiem tego dnia przyjadą do nas najzdolniejsi ze zdolnych młodych ludzi z całego kraju.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Na mapie polskich Festiwali jest niewiele tych, które poświęcają się wyłącznie piosence polskiej, a przede wszystkim offowej. Zatem NOK zdecydował się podjąć wyzwania organizacji tak wymagającego niszowego Festiwlau – mówi kierownik artystyczny festiwalu – Paulina Serwatka.

Uważamy, że jeśli chcemy zrobić coś ważnego, to musi stanowić to najwyższy poziom. Już przy okazji pierwszej edycji chcemy promować dobrą piosenkę, której jakość wyznaczy drogę na dalsze edycje – dodaje.

Ideą i koncepcją nOFFy są przede wszystkim nowe interpretacje piosenek, których odzwierciedlenie publiczność znajdzie zarówno w warstwie słowa jak i muzyki.

Przy okazji kwalifikacji uczestników, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Nasz Festiwal dotarł do najzdolniejszych młodych artystów. Odzwierciedleniem tego jest duża ilość zgłoszeń, która również pod względem jakości dorównuje do najlepszych wydarzeń artystycznych – mówi Paulina Serwatka.

Jak informuje kierownik artystyczny grono 21 uczestników, to połączenie różnych brzmień, których wspólnym mianownikiem jest energia.

Na scenie NOK-u, podczas przesłuchań konkursowych, publiczność będzie miała do czynienia z muzyką na żywo, która na długo pozostanie zarówno w sercu jak i na językach publiczności – gwarantują organizatorzy.

Zapowiada się ciekawie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie!

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *