EcoWipes Nowodworska Liga Futbolu: Rozpędzają się – Lotnisko Modlin

2019-03-29 6:31:59

Po krótkiej przerwie między sezonami, wracamy do cyklu prezentacji drużyn występujących w EcoWipes Nowodworskiej Ligi Futbolu. Jako pierwsza na starcie melduje się ekipa Lotniska Modlin

Występująca w charakterystycznych morsko-czerwonych koszulkach drużyna reprezentująca Lotnisko Modlin już drugi sezon gra w NLF. Poprzedni sezon zawodnicy Lotniska, których w sporej mierze znamy również z gry w barwach Sparty Modlin, zakończyli w środku stawki, na 8. miejscu, wygrywając tym samym grupę spadkową. Po czterech kolejkach sezonu zimowego pną się w górę tabeli i obecnie zepchnęli z piątego miejsca zawodników Goliata Leoncin, których bez skrupułów pokonali 5:1podczas 4. kolejki, w drugim meczu zremisowali z KS Górką 3:3. Najlepszym strzelcem jak do tej pory w ekipie Lotniska jest Andrzej Słodkowski, który zanotował już 6 goli.

Skład zespołu: Kapitan Michał Rutkowski, Adrian Brzózy, Dominik Kube, Krystian Olejniczak, Paweł Bocheński, Krzysztof Szatkowski, Konrad Szafran, Patryk Młynarek, Andrzej Słodkowski, Tomasz Borzym, Jakub Kojtych, Kamil Kaleja, Patryk Bujnarowski, Bartek Wojtasik, Kamil Grynko, Igor Sprawka, Przemysław Pawelski i Mateusz Biniek.

W najciekawszym spotkaniu 4. kolejki NFL, Holi Tennis Team pokonał UKS Południe Czosnów 5:3. Na szczycie tabeli znajdują się zespoły Uomo Tigre i wspomniany Holi Tennis Team, które mają na swoim koncie komplet zwycięstw, ale tenisiści muszą jeszcze rozegrać zaległy jeden mecz.

W najbliższą niedzielę powracamy do rozgrywek, a już niebawem prezentacja kolejnej drużyny – Club Garage!

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *