Facebook

EcoWipes Nowodworska Liga Futbolu: Extra dystans – Extra Size Boys

2019-05-24 12:05:45

To zdecydowanie drużyna z największym dystansem do siebie. Znana z poprzednich sezonów EcoWipes Nowodworskiej Ligi Futbolu pod nazwą Drukpol, teraz po małych roszadach w składzie występuje jako Extra Size Boys

Jest to kolejna ekipa o tajemniczo brzmiącej nazwie. Skąd się ona wzięła? Otóż, większa część zawodników dochodzi wagą do 100 kg, a niekiedy nawet przekracza tę pokaźną barierę, dlatego śmiało można powiedzieć, że pierwsza piątka na boisku to tzw. 500+.

Po rozpadzie DRUKPOL-u wielu zawodników zaczęło reprezentować barwy innych drużyn z NLF np. Delty, Holi czy Dream Teamu. Po którejś z wewnętrznych gierek stwierdziliśmy, że spróbujemy swoich sił dla zabawy w NLF i że zagramy, aby po prostu poruszać się. Obecnie zajmujemy przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale to nas nie zniechęca. Przed sezonem założyliśmy sobie, że te rozgrywki traktujemy jak zabawę – mówi kapitan drużyny, Dariusz Trojak.

Najlepszym strzelcem jest Adam Trojak z 12 trafieniami na swoim koncie, niestety dla Adama gra w NLF już się zakończyła, bowiem w spotkaniu z Deltą uszkodził kolano, co wyeliminowało go ze sportu na dłuższy czas. Kapitan drużyny zapowiada, że po zakończeniu obecnego sezonu, wzmocnią się kilkoma zawodnikami.

W składzie Extra Size Boys występują: kapitan Dariusz Trojak, Marcin Rozeniał, Marcin Banasiak, Damian Rzepkowski, Damian Błaszczyk, Konrad Bieranowski, Marek Kalinowski, Marek Trojak, Jan Marcinkowski, Piotr Paź, Robert Karwański, Michał Kłosiński, Adrian Trojak, Adam Trojak, Piotr Godlewski, Maciej Wysocki, Konrad Mazurkiewicz, Łukasz Grzybowski, Patryk Bujnarowski, Bartosz Romanowski, Jakub Groszkowski.

Minionej niedzieli podczas 10. kolejki EcoWipes Nowodworskiej Ligi Futbolu padło kilka niespodziewanych wyników. Koncertowa gra i forma vicelidera tabeli BKS-u Wczorajszych w meczu z Holi Tennis Teamem, dająca im zwycięstwo 4:1, zupełnie nie przełożyła się na wynik spotkania z SF Kępa Team. Ekipa Karola Kaletki bezlitośnie pokonała BKS 4:3, choć rozmiary porażki mogłoby być jeszcze większe. Ekipom w grupie mistrzowskiej odjeżdża powoli lider tabeli Dream Team, który zdobył komplet punktów w meczach z SF Kępa Team oraz Uomo Tigre.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…