EcoWipes Nowodworska Liga Futbolu: Coraz bliżej mistrzów – Club Garage

2019-04-05 3:34:55

Kolejną ekipą występującą w EcoWipes Nowodworskiej Lidze Futbolu jest Club Garage, debiutujący w rozgrywkach

Grę pod nazwą Club Garage rozpoczęliśmy jesienią 2014 r. w nowodworskiej lidze Playarena. Nazwa powstała już na początku 2014 r. i odnosiła się do garażu, w którym spędzało się sporo czasu. Niekoniecznie z powodu psującego się Golfa naszego kolegi – mówi na wstępie kapitan CG, Olivier Krawczyk. Większość zawodników mieszka na Osiedlu Młodych, stąd też przyjmuje się, że ich “stadionem” jest orlik przy ul. Młodzieżowej.

Na tym boisku graliśmy z hokeistami Legii Warszawa w ramach integracji zawodników Legii z kibicami. Mecz był na naszą niekorzyść, ale atmosfera była rewelacyjna. W Playarenie gramy już piąty sezon i zajmujemy obecnie 10. miejsce. Wcześniej kończyliśmy ligę na miejscach 5-8. Jesteśmy finalistą pucharu miasta Playareny nowodworskiej z 2017 r., a w 2016 r. zajęliśmy 3. miejsce. Od tego roku gramy pierwszy raz w lidze NLF – relacjonuje osiągnięcia swojej drużyny O. Krawczyk.

Club Garage zajmuje po 5. kolejkach NLF ósme miejsce, ostatnie dające awans do grupy mistrzowskiej. W minioną niedzielę ulegli 6:1 ekipie Holi Tennis Team oraz w szaleńczym pościgu wyrwali remis 3:3 z Goliatem Leoncin, z którym w pierwszej połowie przegrywali 3:0. Niepokonaną drużyną w NLF nadal pozostaje wspomniany Holi Tennis Team, który pokonał nie tylko Club Garage, ale również dotychczasowego lidera tabeli Uomo Tigre 6:0. Ekipa Patryka Drewnowskiego ma jednak do rozegrania jeszcze zaległy mecz. Na czele tabeli są również Dream Team-pauzujący podczas minionej kolejki oraz BKS Wczorajsi, którzy pokonali Goliat Leoncin 6:0 i wyszarpali w ostatnich sekundach meczu remis z Uomo Tigre 2:2.

Club Garage tworzą: kapitan Olivier Krawczyk, Piotr Chilicki, Hubert Proczka, Michał Telechowski, Mateusz Rusek, Rafał Kocięcki, Dawid Pawlak, Sebastian Puszkarski, Rafał Drzazgowski, Rafał Boniecki, Michał Trejber, Łukasz Krysztofiak, Adrian Zielonka, Krzysztof Telechowski, Maciej Sobiś, Cezary Gadomski i Łukasz Wiśniewski.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *