Facebook

Dni Błonia za nami. Główną gwiazdą – DODA

2017-06-11 11:01:31

W dniach 9-11 czerwca w Błoniu (pow. warszawski zachodni) odbyło się święto gminy. Gwiazdą tegorocznej imprezy była Doda. Tygodnik Nowodworski objął to wydarzenie patronatem medialnym.

3 dni wspólnego świętowania to okazja do tańca, zabawy, a także wspólnej integracji. Mieszkańcy Błonia na długo zapamiętają miniony weekend.

W piątek (9 czerwca) miały bowiem miejsce Kopernikalia 2017 zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu.

Sobota (10 czerwca) mieszkańcom Błonia upłynęła pod znakiem pikniku gminnego, którego główną gwiazdą była najpopularniejsza polska wokalistka – Doda. Po koncercie Dody, przybyli na piknik, mieli okazję bawić się w wraz z zespołem Kontrapunkt. Ku zaskoczeniu publiczności wraz z zespołem ponownie wystąpiła Dorota Rabczewska, śpiewając piosenkę zespołu Manaam “Cykady na Cykladach”.

Niedziela (11 czerwca) to dzień sportu, a także występy talentów estradowych szkół błońskich. Tego dnia nawet karnawał z Rio przeniósł się do Błonia, gdyż miał tam miejsce pokaz samby brazylijskiej z udziałem tancerek, tancerzy, wokalistów, a także zespołu perkusyjno-bębnowego.

Świętowanie zakończył pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz wideo z sobotniej imprezy. Tam również nasza krótka rozmowa z Dodą.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…