Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców

2020-06-26 10:56:33

Darmowe terminale płatnicze to świetna okazja dla przedsiębiorców! Właściciele firm nie płacą za urządzenia ani za ich obsługę przez 12 miesięcy. Jakie korzyści dają urządzenia płatnicze?

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa uruchomionemu przez Fundację Polska Bezgotówkowa przedsiębiorcy w Polsce mogą otrzymać darmowy terminal płatniczy. Dlaczego warto umożliwić klientom płatności bezgotówkowe?

Darmowe terminale płatnicze z korzyścią na co dzień

W Polsce płatności bezgotówkowe cieszą się dużą popularnością – do tej pory w naszym kraju zostało wydanych blisko 40 milionów kart płatniczych! Wielu klientów korzysta wyłącznie z płatności bezgotówkowych płacąc nie tylko kartą płatniczą, ale także za pośrednictwem systemu BLIK czy telefonu komórkowego. Do tego przybywa na rynku wygodnych urządzeń do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych takich jak np. specjalne zegarki czy wygodne opaski na rękę. Więcej informacji na temat darmowych terminali płatniczych dostępnych jest na stronie http://bezgotowki.pl/oferta/.

Nic w tym dziwnego – w licznych badaniach i ankietach Polacy przyznają, że transakcje bezgotówkowe są dużo szybsze i wygodniejsze od płatności gotówką. Dają też większy komfort, ponieważ dzięki płatnościom bezgotówkowym mamy dostęp do wszystkich środków zgromadzonych na koncie, a nie jedynie banknotów w portfelu co pozwala na zrobienie dodatkowych, nieprzewidzianych wcześnie zakupów.

Transakcje bezgotówkowe to jednak korzyść nie tylko dla klienta. Również przedsiębiorcy coraz częściej dostrzegają zalety takich rozwiązań. Transakcje bez gotówki przede wszystkim umożliwiają szybszą i sprawniejszą obsługę klientów, a co za tym idzie – znaczne skrócenie kolejek. Zamiast odliczania kwot i wydawania reszty kasjer informuje klienta o możliwości użycia karty płatniczej. W przypadku transakcji zbliżeniowych zajmuje to zaledwie kilka sekund. Co więcej, płatności bezgotówkowe są bezpieczniejsze niż te gotówką. Dzięki nim gotówka nie jest przechowywana w kasie i wożona do banku. Kasjer przyjmując płatności bezgotówkowe nie naraża się też, w przeciwieństwie do gotówki, na przyjęcie fałszywych banknotów. Wreszcie, gotówka niesie za sobą także innego rodzaju niebezpieczeństwo. Jak można się było przekonać w trakcie epidemii COVID-19, płatności gotówką stanowią dodatkowe ryzyko zakażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami. Groźne dla naszego zdrowia wirusy i bakterie mogą bowiem z powodzeniem gromadzić się na powierzchni banknotów i, co szczególnie niebezpieczne, przenosić się wraz z nimi z rąk do rąk użytkowników. W przypadku transakcji kartą płatniczą takie zagrożenie nie istnieje. Zazwyczaj kartą posługuje się tylko jeden użytkownik. Co więcej, w ostatnim czasie, w związku z pandemią, wzrósł limit przy którym konieczne jest wpisywanie kodu PIN. Dzięki temu, transakcje zbliżeniowe wykonamy już do 100, a nie jak dotychczas do 50 zł!

Artykuł sponsorowany

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *