Czy w programie znajdzie miłość życia?

2017-09-21 6:50:40

List do jednego z uczestników hitowego programu “Rolnik szuka żony” wysłała… mieszkanka gm. Czosnów. Czy 31-latka w popularnym reality show znajdzie miłość życia?

Mowa o pani Ewie z Łomnej. Jak czytamy w opisie na oficjalnej stronie programu, kobieta pragnie poznać mężczyznę zdecydowanego, konkretnego, pełnego ciepła i wiedzącego, czego oczekuje od życia. Ważne jest, by lubili spędzać ze sobą czas. Uważa, że w związku trzeba iść na kompromis, bo każdy ma jakieś wady, a problemy trzeba rozwiązywać.

Uczestnikiem, do którego 31-latka wysłała kist, jest 33-letni Karol. Mężczyzna posiada wykształcenie wyższe, 183 cm wzrostu i nietuzinkowy talent – dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki.

Jak czytamy w opisie 33-latka, choć od zawsze był związany z rolnictwem, nie są mu obce inne zajęcia – pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych.

Wraz z rodzicami pracuje na swoim kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie na Lubelszczyźnie, gdzie oprócz klasycznych upraw – takich jak pszenica, kukurydza czy soja – uprawia również truskawki i maliny. Pomimo, że z natury jest człowiekiem romantycznym, nie zdarzyło mu się jeszcze tak naprawdę zakochać. Po prostu nie spotkał właściwej osoby. Ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić. Karol poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa – takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by też było, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

Czy wybranką 33-letniego Karola okaże się być pani Ewa? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach programu “Rolnik szuka żony”.

Przypominamy, że program emitowany jest w niedziele o godzinie 21:20.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *