Czosnowscy policjanci odnaleźli 71-latka

2022-10-21 10:10:51

20 października 2022 r. wieczorem, policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie odnaleźli zaginionego 71-latka. Mężczyzna znajdował się w kompleksie leśnym, kilka kilometrów od domu. W działania zaangażowani byli nowodworscy mundurowi, w tym przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze stołecznych oddziałów prewencji oraz strażacy z psami poszukiwawczymi.

Sukcesem zakończyły się wczorajsze poszukiwania zaginionego 71-latka z Kaliszek. Starszy mężczyzna miał problemy z pamięcią. Około 15:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po trzech godzinach zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.
W jednostce ogłoszono alarm, a funkcjonariusze natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Po zmroku przeczesywali teren m.in. Kampinoskiego Parku Narodowego, a także sprawdzali miejsca, do których 71-latek mógł się udać.
W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z nowodworskiej komendy, w tym przewodnik z psem służbowym, stołeczne oddziały prewencji, a także zastępy straży pożarnej z 4 psami poszukiwawczymi,
Przed 21:00 mundurowi z czosnowskiego komisariatu, kilka kilometrów od miejsca zamieszkania 71- latka, zauważyli zaginionego w zaroślach, na skraju puszczy.
Mężczyzna został odnaleziony. Był cały i zdrowy, nie wymagał hospitalizacji. Po badaniu lekarskim został przekazany pod opiekę swojej rodziny.

podkom. Joanna Wielocha/ea
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…