CZOSNÓW. XIII Dni Czosnowa

2019-09-13 4:59:30

W miniony weekend odbyła się 13. już edycja Dni Czosnowa. Wyjątkowo niesprzyjająca aura nie zepsuła jednak mieszkańcom ich święta

Dni Czosnowa tradycyjnie trwały już 3 dni. W piątek odbyła się Spartakiada Dzieci i Młodzieży w Szkole Podstawowej w Sowiej Woli. Sobota była również bardzo sportowym dniem, bowiem w szranki stanęli ze sobą; siatkarze – 1. miejsce przypadło bezkonkurencyjnej drużynie: Altana Cybulice, 2. miejsce zajęło Stowarzyszenie KS Korona Czosnów, 3. Łomna, 4. Perełki. Ponadto, o najwyższe laury zawalczyli tenisiści, wędkarze oraz… amatorzy dwóch kółek, którzy wzięli udział w Czosnowskim Rajdzie Rowerowym na trasie Czosnów-Augustówek. W niedzielne przedpołudnie w rzęsistym deszczu na stadionie przy ul. Leśnej wyszli na boisko piłkarze. W “wodnych” meczach niepokonani okazali się BKS Wczorajsi, 2. miejsce zajęli gospodarze – Południe Czosnów, a 3. miejsce rzutem na taśmę przypadło Goliatowi Leoncin. Tego dnia na scenie i na placu dookoła znajdowało się mnóstwo atrakcji dla mieszkańców. Dla młodszych czosnowian czekało święto kolorów, dmuchańce, wspinaczka, buble football, jazda na segwayu itd. Do swoich stoisk zapraszały m.in. przesympatyczne panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Cząstkowa Polskiego oraz Kazunia Polskiego, gminna biblioteka z Czosnowa, fundacja “A kuku”, Misja Kampinos i inni.

Na scenie zaprezentowali się m.in. Chór Czosnowianie, The Osman, Felivers, Tv Mupp Show – teatr dla dzieci, a także Transformers Led Robot Show. Gwiazdą wieczoru był Nowator.

Fotorelacja również w bieżącym papierowym wydaniu Tygodnika Nowodworskiego.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *