CZOSNÓW. Tragedia na drodze w Cybulicach!

2020-01-09 4:15:21

Dziś przed południem, w miejscowości Cybulice Małe, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brał samochód osobowy oraz piesza. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń osoba piesza poniosła śmierć na miejscu

O godzinie 9:20 w Cybulicach Małych (gm. Czosnów) miał miejsce wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym. W zdarzeniu udział wziął samochód osobowy oraz piesza. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Fordem potrącił kobietę w rejonie przejścia dla pieszych. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 86- latka zmarła.

Na miejscu zdarzenia, przez kilka godzin trwały czynności procesowe, obecny był również prokurator. Prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowy Dworze Mazowieckim śledztwo, pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na naszych drogach zależy przede wszystkim od nas samych i znajomości przepisów ruchu drogowego. Ta zasada dotyczy zarówno kierowców, motocyklistów, pieszych i rowerzystów.

KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *