Facebook
CZOSNÓW. Remonty w szkołach i na drogach

2021-02-04 11:20:52

Na grudniowej sesji rady gminy Czosnów, wice wójt gminy Piotr Rutkowski poinformował o terminach prac budowlano-remontowych, które z różnych względów nie zostały ukończone w ubiegłym roku, natomiast ich ukończenie jest planowane na wiosnę

Wice wójt P. Rutkowski wymienił 6 punktów na terenie gminy, które w najbliższych 3 miesiącach powinny zostać całkowicie ukończone.

Do końca stycznia powinna zostać ukończona przebudowa budynku szkoły podstawowej i sali gimnastycznej w Kazuniu Nowym raz z zapleczem za 24 907 zł. Ponadto, w styczniu do szkoły trafił (w ramach I tury dotacji z Ministerstwa Edukacji i Nauki) sprzęt sportowy w postaci piłek do siatkówki, lotek do badmintona, stojaków do skoku wzwyż z poprzeczkami, kijków do Nordic Walking. Kilka dni później sołtys sołectwa Kazuń Nowy/Sady Małgorzata Traczyk w imieniu mieszkańców przekazała monitor interaktywny.

Do końca lutego br. mają zostać zakończone roboty remontowe i naprawcze w budynku mieszkalnym (tzw. stara szkoła) w Kazuniu Nowym za kwotę 9 348,82 zł.
Do końca marca br. ma zakończyć się modernizacja oświetlenia ulicznego za kwotę prawie 32 tys. zł oraz budowa zatok autobusowych wraz z peronami przystankowymi na odcinku drogowym: Kazuń – Bielany – Dębina oraz Czosnów-Kazuń Nowy- do drogi nr 85 (tzw. stara 7) za prawie 160 tys. zł.Do końca kwietnia ma również zakończyć się rozbudowa ul. Partyzantów i ul. Spokojnej w Cybulicach Dużych za kwotę 55 800 zł oraz rozbudowa szkoły w Kaliszkach za kwotę 29 000 zł.

EG

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *