CZOSNÓW. Odnaleziono zaginionego mężczyznę

2021-10-19 3:08:18

10 października 2021 r. do komisariatu w Czosnowie wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 46-latka. Do poszukiwań mężczyzny zostało zaangażowanych wielu policjantów z nowodworskiej komendy, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze OPP w Warszawie, strażacy z psami, a także WOPR. Wykorzystano również drony, quady oraz policyjny śmigłowiec Black Hawk. Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Mężczyzna został odnaleziony na terenie Warszawy. Trafił już pod opiekę rodziny.

W niedzielę 10 października br. późnym wieczorem, do Komisariatu Policji w Czosnowie zgłosił sie opiekun prawny 46-latka z miejscowości Łomna Las, który powiadomił o jego zaginięciu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna opuścił miejsce swojego zamieszkania w sobotę około godziny 13:00 i do tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Niezwłocznie poszukiwania zaginionego rozpoczęli mundurowi z powiatu nowodworskiego. W działaniach uczestniczyli również funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy z psami poszukiwawczo- ratowniczymi, a także WOPR. Do poszukiwań wykorzystano również quady, drony, a także policyjny śmigłowiec Black Hawk.

fot.: KPP Nowy Dwór Maz.

Funkcjonariusze z poświęceniem i zaangażowaniem przez kolejne dni prowadzili poszukiwania 46-latka, przeczesując trudny teren przyległy do Puszczy Kampinoskiej, a także podmokłe tereny wzdłuż rozlewiska rzeki Wisły.

Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Mężczyzna w niedzielę 17 października 2021 r. został odnaleziony na terenie Warszawy. Bezpiecznie trafił pod opiekę rodziny.

asp. sztab. Joanna Wielocha

KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…