Cyrk Arena przyjedzie do Nowego Dworu!

2017-05-22 12:46:43

W piątek (26 maja) Nowy Dwór Mazowiecki odwiedzi jeden z największych polskich cyrków – Cyrk Arena.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Za każdym razem, kiedy na teren Nowego Dworu wjeżdża cyrk, mieszkańcy bardzo się cieszą. Namioty cyrkowe pękają w szwach. Mimo legend krążących na temat traktowania w cyrku zwierząt, o czym pisaliśmy wielokrotnie, mieszkańcy naszego miasta licznie przychodzą na cyrkowe spektakle i świetnie się bawią.

Tak będzie również już w najbliższy piątek. Nasze miasto odwiedzi bowiem Cyrk Arena. Cyrkowe miasteczko rozstawione zostanie tradycyjnie na placu przy ulicy Wojska Polskiego (Osiedle Młodych), tuż przy kościele. Program rozpocznie się o godzinie 17:30.

W Nowym Programie 2017 na przybyłych pod namiot Cyrku Arena czekać będą najlepsi Artyści z Ukrainy, Rosji, Armenii, Czech oraz Polski. Widzowie zobaczą między innymi gimnastykę pod kopułą cyrku, brawurowe akrobacje na drążkach oraz trampolinie, gimnastykę na maszcie. Ekwilibrystykę zaprezentuje finalista ukraińskiej edycji “Mam Talent”. Oczywiście na cyrkowej arenie pojawią się również uwielbiane przez dzieci zwierzęta ze stajni Cyrku Arena: wielbłądy, konie, kucyki, lamy i osiołek. Atrakcją programu będzie pokaz afrykańskich lwów, który zaprezentuje Thomas Ringel z Czech. Widzów bawić będą, po raz pierwszy w Polsce, clowni – Duo Glovatski.

Podczas przerwy cyrk oferuje zdjęcia oraz przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Do dyspozycji będzie również kolorowa karuzela i wiele innych atrakcji.

Do zobaczenia pod kopułą Cyrku Arena!

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *