Cyrk Arena odwiedził Nowy Dwór

2017-05-27 10:11:43

W piątek (26 maja) do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechał jeden z największych polskich cyrków – Cyrk Arena.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Za każdym razem, kiedy na teren Nowego Dworu wjeżdża cyrk, mieszkańcy bardzo się cieszą. Tak było i tym razem. Namiot Cyrku Arena, mimo że nie zapełniony w 100% zgromadził w piątek wielbicieli sztuki cyrkowej.

Cyrkowe miasteczko rozstawione zostało tradycyjnie na placu przy ulicy Wojska Polskiego (Osiedle Młodych), tuż przy kościele.

W Nowym Programie 2017 na przybyłych pod namiot Cyrku Arena, czekali najlepsi Artyści cyrkowi z Ukrainy, Rosji, Armenii, Czech oraz Polski. Widzowie zobaczaczyli między innymi gimnastykę pod kopułą cyrku, brawurowe akrobacje na drążkach oraz trampolinie, a także gimnastykę na maszcie. Ekwilibrystykę zaprezentował natomiast 13-letni finalista ukraińskiej edycji programu „Mam Talent”.

Oczywiście na cyrkowej arenie pojawiły się również uwielbiane przez dzieci zwierzęta ze stajni Cyrku Arena: wielbłądy, kucyk, lamy i osiołek. Ich pokaz poprawdził dyrektor Cyrku Arena – Mirosław Złotorowicz.

Atrakcją programu był pokaz afrykańskich lwów, który zaprezentował Thomas Ringel z Czech. Widzów bawili, po raz pierwszy w Polsce, clowni – Duo Glovatski z Rosji.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego programu Cyrku Arena.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *