Cieplej z Tygodnikiem!

2015-10-28 2:30:55

Tygodnik Nowodworski oraz Skład Opału ZAGÓRSKI ruszyły z IV EDYCJĄ KONKURSU WĘGLOWEGO “CIEPLEJ Z TYGODNIKIEM”. Do rozdania mamy 2 tony węgla!

Trwa IV edycja konkursu, w którym dwóch czytelników naszego powiatu odbierze po tonie węgla. Główny sponsor nagrody – firma ZAGÓRSKI dostarczy go bezpłatnie pod same drzwi ich kotłowni. Tegoroczna edycja trwa od 20 października do 7 grudnia.

Aby wygrać tonę węgla należy najpóźniej do 7 grudnia do godziny 10:00  dostarczyć do redakcji Tygodnika Nowodworskiego kupony, które będą drukowane w gazecie  (liczba kuponów nieograniczona). Zwycięzcę wylosujemy spośród wszystkich przyniesionych/nadesłanych kuponów.

Druga tona węgla trafi do czytelnika, który wyśle najwięcej SMS-ów o treści TN.WEGIEL na numer 71051 (koszt sms-a, 1,23 zł – w tym VAT). Zakończenie przyjmowania SMS-ów 7 grudnia godzina 10.00

 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ZABAWY!

REGULAMIN KONKURSU „Z Tygodnikiem cieplej“

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja Tygodnika Nowodworskiego.
 2. Konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym.
 3. Konkurs trwa od 20 października od godziny 8.00 do 7 grudnia 2015 roku (do godziny 10.00)
 4. Zgłaszając udział w Konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.Uczestnicy biorący udział w Konkursie muszą być pełnoletni.Muszą być mieszkańcami powiatu nowodworskiego.Uczestnicy wyrażają zgodę na używanie ich wizerunku na potrzeby konkursu na stronach Tygodnika Nowodworskiego, na stronie www.nowodworski.info i na profilu gazety na Facebooku. Uczestnicy biorąc udział w konkursie, zgadzają się na wyżej wymienione publikacje.
 5. Głosowanie odbywa się przez kupony, które w czasie trwania Konkursu będą ukazywały się na łamach Tygodnika Nowodworskiego oraz przez SMS-y. Termin przyjmowania kuponów z gazety mija 7 grudnia 2015 r. o godz. 10:00, głosowanie poprzez SMS-y odbywa się do godz. 10:00 tego samego dnia.
 6. Uczestnik Konkursu może zebrać dowolną liczbę kuponów konkursowych drukowanych w naszych kolejnych wydaniach (od 20 października do 1 grudnia) i dostarczyć do naszej redakcji najpóźniej do 7 grudnia do godziny 10.00. Spośród osób które dostarczą do nas kupony, wylosujemy szczęśliwca, któremu przypadnie tona węgla. Nie przyjmuje kopii xero oraz kuponów nie w pełni uzupełnionych.
  Drugą tonę węgla otrzyma czytelnik, który wyśle największą liczbę sms-ów o treści TN.WEGIEL na numer 71051 (koszt sms-a: 1,23 zł – w tym VAT).
 7. Kupony należy dostarczać osobiście lub pocztą do siedziby redakcji Tygodnika Nowodworskiego. SMS-y należy wysyłać na numer na numer 71051 (koszt sms-a: 1,23 zł – w tym VAT). W treści SMS-a należy wpisać TN.WEGIEL. Informacje o sposobie głosowania znajdą się w gazecie oraz w specjalnej zakładce na stronie www.CIEPLEJ.nowodworski.info
 8. Nagrody w konkursie funduje Zagórki Składy Opałowe, ul. Towarowa 1A, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.Za wygrane nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany nagrody na inną nagrodę. Fundator nagrody zobowiązuje się na bezpłatny dowóz nagrody na terenie powiatu nowodworskiego. Fundator dowozi węgiel ale go nie rozładowuje.Zwycięzcy zobowiązani są do ustalenia terminu przywiezienia nagrody i odebrania jej najpóźniej do 14 grudnia 2015.
 9. Regulamin jest dostępny w trakcie trwania Konkursu w siedzibie organizatora.
 10. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma prawo powszechnie obowiązujące.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *