Facebook
Boys, Verba, Gosia Andrzejewicz, Dejw, Claudi, Camasutra, Exaited i inni… wystąpią w Nasielsku dla Karoliny Wodyńskiej

2018-03-23 2:14:48

17-letnia Karolina jest mieszkanką Starych Pieścirogów, gm. Nasielsk. W 2014 roku dziewczyna dowiedziała się, że jest poważnie chora na nowotwór lewej kości łokciowej. Wszystko zaczęło się od prozaicznego bólu ręki.

Pasją Karoliny jest siatkówka. Częsty udział dziewczyny w meczach siatkówki, rzucał podejrzenie na to, że ból ręki spowodowany jest zwyczajnym jej zbiciem. Pani Jadwiga – matka dziewczyny – udała się z córką do lekarza, który przepisał jej maść. Po dwóch tygodniach ręka przestała boleć. Ból powrócił pod koniec listopada 2014 r. Pani Jadwiga ponownie udała się z córką do lekarza, a ten skierował 17-latkę na rentgen ręki do Dziekanowa Leśnego.

– Pamiętam jak dziś. Przyszła lekarka, spojrzała się na mnie takim wzrokiem i zapytała, czy jestem mamą dziewczynki, która z ręką przyjechała. Powiedziałam, że tak. Pokręciła głową, poszła dalej. Zawołano mnie później i wręczono mi bez słowa skierowanie na onkologię. Ja wtedy się przewróciłam, jak zobaczyłam to skierowanie. Pomyślałam, że rękę złamała, że coś jest nie tak z kością. Nawet przez myśli mi nie przeszło, że…, że to się może okazać całkiem coś innego – mówi ze łzami w oczach Pani Jadwiga. – Jeszcze tego samego dnia przyjął nas doktor Karwacki na onkologii w Instytucie Matki i Dziecka. Powiedział mi, że nie mogę płakać. Wysłał Karolinę po jakieś papiery i powiedział mi, że nie mam prawa płakać. Ona mnie nie ma prawa widzieć płaczącej – dodaje zrozpaczona kobieta.

Okazało się, że 17-latka jest chora na bardzo rzadki nowotwór kości. Nie ma na niego lekarstwa. Lekarze bardzo mało o nim wiedzą. Pani Jadwidze lekarze oznajmili, że się go wycina i pozostaje modlitwa, by nie wrócił, bo nic innego nie mogą zrobić.

Przy współpracy z firmą Inkevent, burmistrzem oraz Radą Miejską w Nasielsku, podjęliśmy się zadania przygotowania koncertu charytatywnego, którego celem jest zebranie środków finansowych na leczenie 17-latki.

Impreza odbędzie się 8 kwietnia na Stadionie Miejskim w Nasielsku. Zostanie ona utrzymana zostanie w klimacie muzyki disco, dance i pop. Zagrają zespoły z najwyższej muzycznej półki.

Będą z nami między innymi:

BOYS

CAMASUTRA

EXAITED

GOSIA ANDRZEJEWICZ

VERBA

STASHKA

DEJW

JOKER

CLAUDI

VOYAGER

INVOX

B-QLL

MACZO

I INNI!

Imprezę poprowadzi prezenter stacji POLO TV – JACEK MĘDRALA!

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:30. Koncerty poprzedzą pokazy pierwszej pomocy. Atrakcją dla najmłodszych będą: wesołe miasteczko, dmuchańce, malowanie twarzy, clowni, żywe maskotki oraz dużo słodkości.

Bilety w cenie: 30 złotych (normalny) oraz 150 złotych (VIP) nabyć będzie można w najbliższą niedzielę w godzinach 15:00 – 17:00 na Rynku Miejskim w Nasielsku (obok Cukierni Ptyś) lub w kasie koncertowej. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć ten wyjątkowy koncert finansowo lub pod każdym innym względem, zachęcam do kontaktu: a.balcerzak@nowodworski.info lub tel. 691 222 327.

DO ZOBACZENIA 8 KWIETNIA!

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *