BIEGI. Podstawówki na start!

2022-10-14 4:56:00

Wrzesień to dla uczniów czas nie tylko powrotu do szkoły, ale i rywalizacji sportowych. Pod koniec miesiąca odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w biegach przełajowych i sztafetowych


W środę, 28 września na terenie Modlina Twierdzy odbyły się zawody w biegach przełajowych szkół podstawowych powiatu nowodworskiego. W zawodach udział wzięło łącznie 190 zawodników. W pięknej jesiennej scenerii rywalizowali chłopcy i dziewczęta. Zawodnicy pokazali swoją siłę oraz charakter w terenie. Poziom był wysoki, najlepszym udało się dostać do zawodów rejonowych. Oto wyniki:

Dwa dni później, już na stadionie miejskim w Nowym Dworze Maz. przy ulicy Sportowej 66 odbyły się biegi sztafetowe szkół podstawowych. Młodzi sportowcy pokazali wolę walki. Każdy z zawodników dał z siebie 100%.
W rocznikach 2010/2011 oraz 2008/2009 w kategorii dziewcząt oraz w roczniku 2008/2009 w kategorii chłopców, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Maz. W roczniku 2010/2011 w kategorii chłopców, zwyciężyła Szkoła Podstawowa Pomiechówek. Zwycięzcy przeszli do etapu rejonowego.

red./NOSiR

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…