Biegał po samochodzie i groził kierowcy

2015-10-16 1:07:10

Z niezwykle “krewkim” 27-latkiem miała do czynienia ostatnio nowodworska policja. W ciągu zaledwie kilku dni młody człowiek biegał po samochodzie, groził innemu kierowcy, uszkodził szlaban i... próbował ukraść dwa samochody

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które w poniedziałek (12.10) dotarło do dyżurnego nowodworskiej komendy. Okazało się, że na ul. Prądzyńskiego w Nowym Dworze nieznany mężczyzna poróbował ukraść dwa samochody i powybijał w nich szyby. Niedoszłego złodzieja, 27-letniego Krzysztofa K., zatrzymali przypadkowie świadkowie zdarzenia, którzy przekazali go w ręce policji.

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że ten sam mężczyzna prawdopodobnie tego samego dnia uszkodził szlabany na ul. Kolankiewicza.

To jednak nie wszystko. Dwa dni wcześniej na ul. Thommee nie kto inny, jak wspomniany wyżej 27-latek jechał motocyklem i utrudniał jazdę innym kierowcom. Kiedy ci chcieli zwrócić mu uwagę, przewrócił jednoślad, przebiegł po dachu jednego z samochodów, a w drugim uszkodził drzwi. Na koniec zagroził jednemu z kierowców nożem.

Krzysztof K. trafił do aresztu na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolnosći.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *