Facebook
Bezpieczeństwo w Pomiechówku. Debata z policją

2017-10-27 9:56:59

We wtorek 17 października w sali konferencyjnej Centrum Integracji Społecznej w Pomiechówku odbyła się debata o bezpieczeństwie.

Zebranych mieszkańców i gości powitali organizatorzy – wójt gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki i przewodniczący rady Jan Drzazgowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Marek Chodakowski i kierownik posterunku policji w Pomiechowku asp. sztab. Maciej Skibiński.

Debatę poprowadził rzecznik prasowy nowodworskiej policji – Szymon Koźniewski. Zaprezentował stan zaspokajania potrzeb w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Pomiechówek przez lokalny posterunek policji oraz omówił aktualne statystyki.

Był czas na zadawanie pytań – mieszkańcy dopytywali o różne sprawy dotyczące bezpieczeństwa, np. zachowania wobec agresywnych psów czy nagminnego wyprzedzania w miejscach zakazanych na drodze krajowej. Na pytania z zakresu bezpieczeństwa na drogach odpowiadał Naczelnik Ruchu Drogowego KPP Nowy Dwór Mazowiecki asp. sztab. Sławomir Sosnowski.

Mogliśmy także poznać dzielnicowego posterunku w Pomiechówku, który z zasady jest wydelegowany do dbania o potrzeby mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa.

pomiechowek.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *