Apartamenty na Wspólnej. Wygoda dla Ciebie

2022-06-28 3:18:14

Nowoczesne i komfortowe apartamenty w Nowym Dworze Mazowieckim dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb to propozycja BDC- Development S. A. Na działce przy ul. Złotej zrealizowane zostanie funkcjonalne osiedle. Duże tarasy z południowym nasłonecznieniem, wewnętrzny dziedziniec z ogrodzonym placem zabaw oraz bliskość natury sprawią, że będzie idealnym miejscem do życia.

Apartamenty na Wspólnej to połączenie luksusu z najwyższą jakością wykonania, które przełoży się na wygodę codziennego użytkowania. Inwestycja zakłada realizację 365 mieszkań o metrażach od 25,51 do 74 mkw. Lokale 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe będą znakomitą propozycją zarówno dla singli, jak i rodzin.
Apartamenty wzbogacone zostaną o tarasy lub loggie. Mieszkaniom na parterze dedykowane będą malownicze ogródki. Miejsca te pozwolą odetchnąć po długim dniu w pracy.
Parking na 259 samochodów (z tego 141 pomieści się w hali garażowej) oraz cichobieżna winda, będą kolejnymi atutami, z których skorzystają mieszkańcy.
Inwestycja w Apartamenty na Wspólnej to bezpieczna i sprawdzona lokata kapitału. Mieszkania na własność, czy pod wynajem zabezpieczą wiele pokoleń. To także znakomita oferta dla przedsiębiorców realizacja zakłada 16 lokali usługowych.

W zgodzie z przyrodą

Nowy Dwór Mazowiecki to bardzo malownicze miasto położone przy ujściu Narwi do Wisły. Wytyczona miejska promenada, jest idealnym miejscem do spacerowania. Przy samym centrum wieńczy ją miejska plaża, gdzie odpoczynek w lecie to istna rozkosz. Miasto zachwyca wspaniałą architekturą. Miejscem, które koniecznie trzeba zobaczyć, jest legendarna Twierdza Modlin.
Szukając lokalizacji dla inwestycji, postawiono m.in. na bliskość natury. Przyszłych mieszkańców przybliży do niej Las Dębinka, gdzie aktywnie można wypoczywać oraz tereny spacerowe nad Wisłą.
Kolejną zaletą jest bardzo dobre skomunikowanie z Warszawą. Południowo-wschodnia część miasta otwiera się na stolicę, do której dojechać można w 30 minut. Bardzo dobrze rozwinięta siatka połączeń autobusowych ułatwi poruszanie się po centrum miasta i okolicy.

Znakomita lokalizacja!
Las Dębinka: 7 min
Teren spacerowy nad Wisłą: 5 min
Plaża: 7 min
Warszawa: 20 min
Lotnisko w Modlinie: 10 min
Centrum Medyczne – Szpital Powiatowy: 3 min
Apteka: 2 min
Dworzec PKP: 4 min
Szkoła Podstawowa: 4 min
Przedszkole: 2 min
Dyskont: 3 min
Główna trasa przelotowa: 12 min

Zadzwoń, zapytaj, zainwestuj lub Zamieszkaj!

https://bdc-development.pl/oferta/
T:509 277 777
M: biurosprzedazy@bdc-development.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *