Zuchwały napad w biały dzień. Policja szuka sprawców

2016-01-13 9:05:19

Nieznani sprawcy wtargnęli do mieszkania, związali jego właścicielkę, a następnie ukradli jej dobytek. Zdarzenie miało miejsce w biały dzień, a kobieta – nie przeczuwając nic złego – sama wpuściła przestępców do środka.

Do bulwersującego napadu doszło w czwartkowy poranek (7.01) w budynku przy ul. Obrońców Modlina 385 w Modlinie Twierdzy. Jeden ze sprawców, ubrany w spodnie ogrodniczki poprosił właścicielkę o możliwość wejścia do mieszkania, podając jako powód konieczność przeprowadzenia kontroli instalacji wodociągowej. Kiedy kobieta otworzyła drzwi, do mieszkania wtargnęło trzech zamaskowanych mężczyzn. Związali oni kobiecie ręce i nogi, a jej usta zakleili taśmą klejącą. Następnie splądrowali wnętrze mieszkania. Zabrali portfel z gotówką i aparat fotograficzny. Straty materialne wyceniono na ok. 2 500 zł.

Na podstawie zeznań poszkodowanej 41-latki sporządzono rysopis mężczyzny, który nie był zamaskowany. Napastnik jest dobrze zbudowany, ma ok. 180 cm wzrostu, owalną twarz, duży, płaski nos, ciemne, włosy ciemne, krótki, oczy piwne.

Do tej pory nie udało się zatrzymać sprawców napadu, dlatego policjanci z nowodworskiej KPP proszą o kontakt wszystkie osoby, które w czwartek 7 stycznia w godz. 10:10-10:30 przebywały w okolicach ul. Obrońców Modlina i mogły widzieć napastników. Jednocześnie alarmują o ostrożność przy wpuszczaniu obcych osób do domu.

TP

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *