Znamy datę otwarcia

2016-07-28 1:05:54

Budowa Galerii Handlowej HIT o powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. przebiega zgodnie z planem. Mimo to otwarcie kolejny raz przesunie się i nie nastąpio ono 25 sierpnia.

-Wynajmujący przesuwa  datę otwarcia Galerii Hit w Nowym Dworze Mazowieckim z powodu trwających prac adaptacyjnych lokali niektórych najemców. Dzięki zmianie daty, mieszkańcy od momentu otwarcia cieszyć się będą mogli szeroką ofertą oraz sklepami, które zaprezentują się w zupełnie nowych konceptach, co mamy nadzieję, wpłynie na osiągniecie jeszcze większej satysfakcji z zakupów– tłumaczą przedstawiciele galerii.
Od 21 maja natomiast, klienci mogą korzystać z oferty duńskiej sieci salonów z artykułami wyposażenia mieszkań – Jysk, która otworzyła sklep w parku handlowym przy Galerii HIT.
Oficjalne otwarcie galerii handlowej HIT nastąpi 7 października. Przedstawiciele galerii zapewniają, że jest to już data ostateczna i nie ulegnie zmianom.
Jak już wcześniej informowaliśmy w Centrum Handlowym Hit nie zabraknie takich sklepów i punktów usługowych, jak: Carrefour, H&M, CCC, Rossmann, Play, Empik, Smyk, Telepizza, McDonald`s i stacja Lotos itd. W środku obiektu znajdą się jeszcze dwie restauracje oraz kawiarnia i lodziarnia.
HIT zaoferuje też szeroką ofertę usługową – aptekę, punkt z prasą, biuro podróży, salony telefonów komórkowych, pralnię, salon fryzjerski, myjnię samochodową. Nieoficjalnie mówi się też, że jest tam szansa na kino.

red.

Podobne artykuły

Comments

comments

4 komentarze

 1. Andre odpowiedz

  Czy jest jakaś szansa na kino w galerii HIT?

 2. ooo odpowiedz

  co to jest “ikeia”

 3. b odpowiedz

  a kiedy osiedle mieszkaniowe, póki co zarazstają tam krzaczor??

 4. o odpowiedz

  biorąc pod uwagę ile raze już wszystko się przesuwało to wątpię żeby się galeria w tym roku otworzyła:/ ale dlaczego nic nie piszecie o markpolu przy leśnej? jak zwineło się dayli to powiększyli mrówkę:) a teraz zamiast markpola będzie … ikeia :PP heh chceilibyście, ale ciekawe co będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *