Zdobądź wejściówkę do Cyrku Safari!

2016-09-04 4:14:18

We wtorek (6 września) do Nowego Dworu Mazowieckiego zawita Cyrk Safari, a razem z nim m.in. klaun, akrobaci, treserzy zwierząt i iluzjoniści. Dzięki uprzejmości dyrekcji Cyrku Safari mamy do rozdania 3 podwójne, bezpłatne zaproszenia na przedstawienie.

Cyrk Safari da przedstawienie we wtorek (6 września) na os. Młodych przy ul. Młodzieżowej. Początek o godz. 17.

Tegoroczny program Cyrku Safari składa się z pokazu wielbłądów, koni, zebr, lam, osiołków, kucyków, alpaków, mini kucy pony, pudelków, kotków i kóz, artystów z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Węgier i Rosji.

Artystom podczas spektaklu towarzyszy orkiestra cyrkowa, a w przerwie bezpłatnie można zwiedzić cyrkowy zwierzyniec.

Atrakcją tegorocznego programu jest bajkowa parada Disneya: Miki, Donald, Bugs i Kot Sylwester!

Jeśli chcesz obejrzeć na żywo atrakcje przygotowane przez Cyrk Safari, weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że napiszesz, dlaczego chcesz obejrzeć przedstawienie. Uzasadnienie przyślij mejlowo na adres: konkurs@nowodworski.info. Spośród najciekawszych listów wybierzemy trzech autorów, którzy otrzymają podwójną wejściówkę do cyrku. W tytule mejla napisz „Konkurs Cyrk Safari”. W treści mejla proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Czekamy do wtorku (6 września) do godz. 12. Zwycięzców powiadomimy telefonicznie około godziny 13:00.

Adam Balcerzak

Comments

comments

1 komentarz

  1. Lila odpowiedz

    Nie należy wspierać cyrków. Posiadane przez nie zwierzęta są tresowane przy użyciu kija i marchewki. Ale nie takiego przysłowiowego kija. One są tam bite. A już zwłaszcza dzikie zwierzęta. Ponadto poza areną spędzają czas na ciągłym transporcie. To nie są w żadnym stopniu naturalne warunki bytowania tych zwierząt, nie chodźcie do cyrków, bo przez to jest popyt na takie praktyki. Nie da się inaczej zmusić zwierzęcia do takicj zachowań. Droga gazeto, myślę że sporo czytelników może się oburzyć, że promujecie cyrki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…