Żbik zdemolowany przez lidera

2022-09-20 11:33:20

W minionym tygodniu piłkarze Żbika Nasielsk rozegrali dwa spotkania.
W środę (14 września) przystąpili do zmagań w okręgowym pucharze Polski,
a w sobotę (17 września) podejmowali u siebie lidera V ligi


Żbik gra dalej w Pucharze

Nasielszczanie w środę, 14 września przystąpili do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu Ciechanów-Ostrołęka od III rundy. Zmierzyli się na wyjeździe z Wymarkaczem Długosiodło, który na co dzień występuje w lidze okręgowej.
Zielono-czerwoni dość pewnie pokonali gospodarzy 2:0 po bramkach Michała MaciasaKacpra Sękulskiego i awansowali do 1/4 rozgrywek. Debiut w pierwszej drużynie zaliczyli w tym spotkaniu Karol Nagel (rocznik 2006), Marcin Gogolewski (rocznik 2007) oraz Bartosz Łyczkowski (rocznik 2007).

Mecz do zapomnienia

W sobotnie popołudnie, 17 września Żbik podejmował na własnym boisku lidera V ligi grupy mazowieckiej I KTS Weszło Warszawa. Zdecydowanym faworytem był zespół z Warszawy, co pokazała już pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:3
W drugiej części spotkania przewaga gości, którzy do tej pory nie przegrali żadnego meczu i stracili zaledwie 3 bramki, jeszcze bardziej się uwydatniła. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się zwycięstwem KTS-u 9:0.
Podopieczni trenera Mateusza Bramowicza muszą jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Szansę do rehabilitacji będą mieli już 25 września, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z drugim zespołem Polonii Warszawa. Początek tego spotkania o godzinie 12:30.
Wymarkacz Długosiodło – Żbik Nasielsk 0:2 (0:1)
Żbik Nasielsk – KTS Weszło 0:9 (0:3)

Wojciech Lewandowski

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *