Facebook
Zarzuty za narkotyki i znęcanie się nad konkubiną

2016-05-12 2:01:28

Policjanci zatrzymali 36-letniego Piotra S., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o uprawę, posiadanie oraz rozpowszechnianie środków odurzających, a także znęcanie się nad konkubiną.

Kryminalni z Nasielska ustalili, że w jednym z domów na terenie gminy właściciel posiada uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do sprawdzenia tych informacji.
Podczas przeszukania pomieszczeń mundurowi znaleźli dwie foliowe torebki z białym proszkiem. Jedna substancja o wadze ponad 70 gramów okazała się metaamfetaminą. Z kolei druga – o wadze ponad 50 gramów – została przesłana do laboratorium. Nie jest wykluczone, że może to być tzw. “dopalacz”. Ponadto w kotłowni budynku policjanci odkryli uprawę marihuany.
W związku ze sprawą zatrzymano 36-letniego właściciela domu. W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że mężczyzna prawdopodobnie znęcał się też psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną.
36-latek usłyszał w sumie cztery zarzuty. Sąd w Pułtusku, po analizie akt sprawy, zastosował wobec podejrzanego dozór policji oraz zakaz kontaktu z pokrzywdzoną kobietą. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *