ZAPROSZENIE. MAYDAY 2 – XXIII DNI NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO

2022-05-27 1:20:33

W ramach XXIII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego, Burmistrz Miasta Jacek Kowalski, władze samorządowe i Nowodworski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl MAYDAY 2.

Mayday2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami.

Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie.

Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.

Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu…..? Już wybuchła- bomba endorfin! Mistrzowski scenariusz! Niewiarygodne zwroty akcji! Duża dawka najlepszego humoru!

Obsada: Michał „Misiek” Koterski, Aleksandra Gintrowska, Daria Zawratyńska, Joanna Kupińska, Mariusz Krzemiński, Marcin Mroczek, Marek Włodarczyk.

19 czerwca 2022 r., godz. 19:00

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

Karty wstępu w cenie 16 zł do nabycia w kasie NOK (ul. I. Paderewskiego 1 a) i na biletyna.pl pod linkiem: https://bilety.io/X40m5

– Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;

– Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *