Facebook

ZAKROCZYM. Urząd otwiera się dla petentów

2020-04-22 3:34:43

Już od dzisiaj, 22 kwietnia Urząd Miejski w Zakroczymiu wprowadził zamiany w dotychczasowym funkcjonowaniu urzędu. Dla mieszkańców zostały otwarte niektóre wydziały, więc będzie można niektóre sprawy załatwić osobiście w Urzędzie

Wobec tego, że wszyscy muszą przebywać w przestrzeni publicznej w maseczkach podjąłem decyzję, że z biegiem dni będziemy bardziej “poluzowywać” obostrzenia jakie zostały wprowadzone w naszym urzędzie – pisze na swoim profilu na Facebooku, burmistrz Artur Ciecierski.

Do bezpośredniej obsługi interesantów wraca: Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności i stanowisko ds. ochrony środowiska w Wydziale Inwestycji i Rozwoju

Warunkiem jest, aby interesanci mieli maseczki i rękawiczki. Będą obsługiwani pojedynczo. W danym pokoju może przebywać tylko jeden interesant. Obowiązuje zakaz oczekiwania w korytarzu urzędu. Oczekujący z uwagi na to, że pogoda pozwala, oczekują przed urzędem. Osoby powyżej 65. roku życia będą obsługiwani poza kolejnością.

Natomiast od poniedziałku, 27 kwietnia uruchomiona dla mieszkańców będzie kancelaria urzędu/biuro podawcze oraz referat podatków i opłat.

Jednak burmistrza zachęca, aby w miarę możliwości nadal korzystać z drogi telefonicznej i elektronicznej (mail, e-puap).

Red.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…