ZAKROCZYM. Specjalistyczna Jubileuszowa Wystawa Terierów Typu Bull – X Alec Waters Memorial

2019-05-29 11:26:30

Po raz kolejny w Powiecie Nowodworskim odbędzie się wysokiej rangi impreza kynologiczna dla miłośników psów rasowych – Specjalistyczna Jubileuszowa Wystawa Terierów Typu Bull – X Alec Waters Memorial, organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce, Klub Terierów Typu Bull w Ośrodku “Wilczy Jar” w Strubinach koło Zakroczymia

Wystawa ta, pod honorowym patronatem Pana Krzysztofa Kapusty – Starosty Nowodworskiego, odbędzie się w dniu 1 czerwca br. Dla odwiedzających wstęp wolny. Tym razem do oceny najpiękniejszych terierów typu bull zostali zaproszeni znani i cenieni na arenie międzynarodowej sędziowie i hodowcy z Wielkiej Brytanii i Rumunii. Konkurować ze sobą będą psy czterech ras: American Staffordshire Terrier, Staffordshire Bullterrier, Bulterier i Bulterier Miniaturowy.

W tym roku swój udział zadeklarowali wystawcy z 11 krajów Europy: Polski, Litwy, Rosji, Czech, Ukrainy, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Słowacji oraz Wielkiej Brytanii. Zgłoszono do udziału w wystawie ponad 350 psów.

Wystawa ma charakter cykliczny, organizowana jest już od 10 lat i cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem miłośników psów rasowych. Skupia i integruje wiele osób, dla których ważna jest tematyka psa rasowego. Daje możliwość podziwiania najpiękniejszych przedstawicieli tych ras psów z rożnych zakątków naszego kontynentu.

Początek oceny  psów w ringach o godz. 10:00.

Konkurencje finałowe, a więc najważniejsza część wystawy o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Roman Żuk

Prezes Klubu Terierów Typu Bull w Polsce

+48 505 178 949

Grzegorz Kuźmicz

Członek Zarządu Klubu Terierów Typu Bull w Polsce

+48 509 675 151

info@kttb.pl

www.kttb.pl

Red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *