Facebook

ZAKROCZYM. Dotkliwie pobił i okradł kolegę

2017-05-11 1:00:12

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 54-letniego Waldemara K., który podejrzany jest o dokonanie rozboju. Mężczyzna miał dotkliwie pobić swojego znajomego a następnie zabrał mu pieniądze. 54-latek usłyszał już zarzut, a sąd na wniosek śledczych zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.


Do policjantów w Zakroczymiu zgłosił się 54-letni mężczyzna, który powiedział, że został pobity i okradziony przez swojego znajomego. Wszystko wydarzyło się 27 kwietnia na ul. Koźmińskiego, kiedy obaj wchodzili do klatki jednego z budynków. Wtedy to napastnik przewrócił pokrzywdzonego, zaczął go bić po całym ciele i w końcu zabrał pieniądze w kwocie 400 zł.
Funkcjonariusze przekazali pokrzywdzonego w ręce lekarzy i przystąpili do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali podejrzanego o rozbój 54-letniego Waldemara K., który trafił do aresztu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.
Po wytrzeźwieniu podejrzany usłyszał zarzut rozboju w zbiegu z naruszeniem czynności narządu ciała. Nowodworski sąd na wniosek śledczych zastosował wobec 54-latka 3 miesiące aresztu. Teraz może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *