Facebook

ZAKROCZYM. 0% alkoholu, 100% zabawy

2019-06-28 11:47:41

W sobotnie popołudnie, 15 czerwca w ogrodach klasztoru ojców kapucynów w Zakroczymiu, odbył się piknik, który udowodnił każdemu z licznie przybyłych gości, że aby się dobrze bawić, nie trzeba do tego ani grama alkoholu

Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości organizował piknik już po raz czwarty. Kapucyni zadbali nie tylko o liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, ale również o piękną, słoneczną pogodę.

– Wydarzenie ma służyć promocji, że można bawić się bez alkoholu, ale też i by okazać naszą wdzięczność dla osób, które do nas przyjeżdżają. Zazwyczaj przyjeżdżają w pojedynkę na rekolekcje, na spotkania, a dzisiaj jest okazja, aby przyjechały całe rodziny – mówi ojciec Wiesław, kapucyn.
Na najmłodszych czekały dmuchańce, basen, samochodziki, „fontanna” od strażaków, a także liczne gry i zabawy m.in. zajęcia manualne, koraliki, zaplatanie warkoczyków itd. Każdy mógł też z bliska zobaczyć oraz wsiąść do wozu strażackiego oraz policyjnego. W czasie trwania pikniku odbywały się liczne konkursy i animacje, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, podczas których można było sprawdzić np. swoje umiejętności taneczne.

Ewa Gruszka

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *