Facebook

Zagraliśmy dla Karoliny Wodyńskiej!

2018-04-15 9:43:57

Nasielsk – niewielkie miasteczko, a jak się okazało, wielkie sercem jej mieszkańców. Tam właśnie mieszka wiecznie uśmiechnięta, mimo zmagań z ciężką chorobą, dziewczyna imieniem Karolina, dla której w niedzielę 8 kwietnia na Stadionie Miejskim zorganizowaliśmy wielki charytatywny koncert z udziałem największych gwiazd polskiej muzyki disco. dance i pop.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy była nasza redakcja, wspólnie z firmą „Inkevent”. Impreza zatytułowana „Disco Nasielsk 2018 – Gramy dla Karoliny” zgromadziła na miejskim stadionie prawdziwych fanów nurtu muzyki disco, dance i pop.

Oczywiście, gdyby nie przychylność artystów, którzy licznie zjechali do Nasielska, by porwać publiczność do tańca i pomóc Karolinie, cała akcja charytatywna nie powiodłaby się. Na scenie zagrali: Boys, CamaSutra, Exaited, Dejw, B-qll, Verba, Gosia Andrzejewicz, Stashka, Claudi, Joker, Voyager, pochodzący z Nasielska zespół Sonar i DJ Sequence, Maczo, Danielo, Piotr Jeziorski z grupą Art Show oraz zespół Invox. Koncert poprowadził prezenter stacji Polo TV – Jacek Mędrala. Wszystkim wykonawcom składamy wielkie podziękowanie za wkład i zaangażowanie w ten fantastyczny projekt.

Szczególne podziękowania należą się zarządcy Stadionu Miejskiego – Markowi Prusinowskiemu, który od początku do końca z ogromnym zaangażowaniem wspierał przebieg tego koncertu.

Sama Karolina, na kilka godzin zapomniała o ciężkiej chorobie i przeniosła się w świat imprezowej muzyki. Tego dnia, Nasielsk stał się największą dyskoteką w Polsce! Bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych.

Impreza zaliczamy do bardzo udanych. Ten wspaniały dla wszystkich dzień szybko się skończył i aż trudno było uwierzyć, że pora wracać do domu.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania całego wydarzenia w tak szczytnym celu. Również sama Karolina i jej rodzina, składają podziękowania na ręce organizatorów i wszystkim zaangażowanym w projekt.

Bardzo miłe są takie chwile, gdy możemy pomóc innym, którzy tej pomocy właśnie potrzebują. Jak zwykle nie zawiedliśmy się na wielkim sercu darczyńców. To bardzo miły gest i tak często w życiu potrzebny.

Elżbieta Radomska/fot. red., Czesio Energy Drink

Comments

comments

1 komentarz

  1. Nasielszczanin odpowiedz

    A jakaś informacja ile ludzi bylo? Ile pieniedzy zebrano dla dziewczynki. Czy to jakaś tajemnica?
    Szkoda ze wam sie plan rozjechal ze scenariuszem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *