Facebook
Zagraliśmy dla Karoliny Wodyńskiej!

2018-04-15 9:43:57

Nasielsk – niewielkie miasteczko, a jak się okazało, wielkie sercem jej mieszkańców. Tam właśnie mieszka wiecznie uśmiechnięta, mimo zmagań z ciężką chorobą, dziewczyna imieniem Karolina, dla której w niedzielę 8 kwietnia na Stadionie Miejskim zorganizowaliśmy wielki charytatywny koncert z udziałem największych gwiazd polskiej muzyki disco. dance i pop.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy była nasza redakcja, wspólnie z firmą “Inkevent”. Impreza zatytułowana “Disco Nasielsk 2018 – Gramy dla Karoliny” zgromadziła na miejskim stadionie prawdziwych fanów nurtu muzyki disco, dance i pop.

Oczywiście, gdyby nie przychylność artystów, którzy licznie zjechali do Nasielska, by porwać publiczność do tańca i pomóc Karolinie, cała akcja charytatywna nie powiodłaby się. Na scenie zagrali: Boys, CamaSutra, Exaited, Dejw, B-qll, Verba, Gosia Andrzejewicz, Stashka, Claudi, Joker, Voyager, pochodzący z Nasielska zespół Sonar i DJ Sequence, Maczo, Danielo, Piotr Jeziorski z grupą Art Show oraz zespół Invox. Koncert poprowadził prezenter stacji Polo TV – Jacek Mędrala. Wszystkim wykonawcom składamy wielkie podziękowanie za wkład i zaangażowanie w ten fantastyczny projekt.

Szczególne podziękowania należą się zarządcy Stadionu Miejskiego – Markowi Prusinowskiemu, który od początku do końca z ogromnym zaangażowaniem wspierał przebieg tego koncertu.

Sama Karolina, na kilka godzin zapomniała o ciężkiej chorobie i przeniosła się w świat imprezowej muzyki. Tego dnia, Nasielsk stał się największą dyskoteką w Polsce! Bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych.

Impreza zaliczamy do bardzo udanych. Ten wspaniały dla wszystkich dzień szybko się skończył i aż trudno było uwierzyć, że pora wracać do domu.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania całego wydarzenia w tak szczytnym celu. Również sama Karolina i jej rodzina, składają podziękowania na ręce organizatorów i wszystkim zaangażowanym w projekt.

Bardzo miłe są takie chwile, gdy możemy pomóc innym, którzy tej pomocy właśnie potrzebują. Jak zwykle nie zawiedliśmy się na wielkim sercu darczyńców. To bardzo miły gest i tak często w życiu potrzebny.

Elżbieta Radomska/fot. red., Czesio Energy Drink

Comments

comments

1 komentarz

  1. Nasielszczanin odpowiedz

    A jakaś informacja ile ludzi bylo? Ile pieniedzy zebrano dla dziewczynki. Czy to jakaś tajemnica?
    Szkoda ze wam sie plan rozjechal ze scenariuszem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *