Facebook

Zagrali dla Klaudii Kołeckiej

2016-04-14 10:15:27

W czwartek 7 kwietnia w klubie Oasis w Zakroczymiu odbyła się charytatywna gala muzyki Disco Polo. Wszystkim przyświecał cel – zebranie pieniędzy na rehabilitację Klaudii.

Klaudia to najmłodsza córka państwa Kołeckich z Wygody Smoszewskiej (gmina Zakroczym). Niedługo po urodzeniu stwierdzono u niej mózgowe porażenie dziecięce, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, nawracające zakażenia układu moczowego. Dziewczynka waży zaledwie 11 kg, nie siedzi, nie mówi, ale uśmiecha się i żywo reaguje na pozostałych członków rodziny. Wspólnymi siłami postanowiliśmy pomóc Klaudii oraz jej rodzinie.
W nocy z 7/8 kwietnia w zakroczymskim klubie Oasis odbyła się gala muzyki Disco Polo, podczas której zagrały zespoły Diadem, MIG, Invox, E-maill oraz Na plus. Imprezę poprowadził DJ Mario. Podczas koncertu udało się zebrać kwotę blisko 3 000 zł, która została przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii Kołeckiej.
– Impreza przebiegła bardzo dobrze. Człowiek wyszedł trochę do ludzi, pobawił się. Chciałbym serdecznie podziękować Kamilowi Krajewskiemu, który zrobił naprawdę bardzo dobrą robotę i z sercem zaangażował się w organizację koncertu, by przebiegł on na wysokim poziomie – podsumował imprezę tata Klaudii – Roman Kołecki.
W imieniu rodziny dziękujemy sponsorom, zespołom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby impreza przebiegła w jak najlepszej atmosferze.

Adam Balcerzak, fot. Marek Jakuczek, AC

 

archiwum1 archiwum7 archiwum archiwum1 archiwum2 archiwum3 archiwum4 archiwum6 archiwum5

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…