Facebook

Zagrali dla Klaudii Kołeckiej

2016-04-14 10:15:27

W czwartek 7 kwietnia w klubie Oasis w Zakroczymiu odbyła się charytatywna gala muzyki Disco Polo. Wszystkim przyświecał cel – zebranie pieniędzy na rehabilitację Klaudii.

Klaudia to najmłodsza córka państwa Kołeckich z Wygody Smoszewskiej (gmina Zakroczym). Niedługo po urodzeniu stwierdzono u niej mózgowe porażenie dziecięce, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, nawracające zakażenia układu moczowego. Dziewczynka waży zaledwie 11 kg, nie siedzi, nie mówi, ale uśmiecha się i żywo reaguje na pozostałych członków rodziny. Wspólnymi siłami postanowiliśmy pomóc Klaudii oraz jej rodzinie.
W nocy z 7/8 kwietnia w zakroczymskim klubie Oasis odbyła się gala muzyki Disco Polo, podczas której zagrały zespoły Diadem, MIG, Invox, E-maill oraz Na plus. Imprezę poprowadził DJ Mario. Podczas koncertu udało się zebrać kwotę blisko 3 000 zł, która została przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację Klaudii Kołeckiej.
– Impreza przebiegła bardzo dobrze. Człowiek wyszedł trochę do ludzi, pobawił się. Chciałbym serdecznie podziękować Kamilowi Krajewskiemu, który zrobił naprawdę bardzo dobrą robotę i z sercem zaangażował się w organizację koncertu, by przebiegł on na wysokim poziomie – podsumował imprezę tata Klaudii – Roman Kołecki.
W imieniu rodziny dziękujemy sponsorom, zespołom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby impreza przebiegła w jak najlepszej atmosferze.

Adam Balcerzak, fot. Marek Jakuczek, AC

 

archiwum1 archiwum7 archiwum archiwum1 archiwum2 archiwum3 archiwum4 archiwum6 archiwum5

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *