Facebook

Wyremontują Wyszogrodzką!

2017-10-12 10:20:09

Na tą wiadomość długo czekali zakroczymianie, mieszkający przy ulicy Wyszogrodzkiej.

Ulica Wyszogrodzka w Zakroczymiu słynie z dziur, wielkich kałuż nazywanych przez miejscowych „jeziorami” oraz nierównych chodników. Starsze i niepełnosprawne osoby często przewracają się, potykając o wystające płyty chodnikowe.

– Ta ulica nigdy nie była remontowana, jest zapomniana. Ludzie starsi przewracają się. Czy musi dojść do tragedii, żeby władze za tę ulicę się wzięły? – pyta nasz Czytelnik.

Okazuje się, że już niebawem koszmar mieszkańców się skończy, a remont zbliża się wielkimi krokami.

– Dopiero gmina uregulowała stan prawny tej ulicy/drogi. Na przyszły rok planowane jest wykonanie dokumentacji projektowej, która obejmie nie tylko sama drogę – mówi w rozmowie z naszą redakcją burmistrz gminy – Artur Ciecierski.

Wspomniany wyżej projekt obejmował będzie również przebudowę chodników, przebudowę linii energetycznej i telekomunikacyjnej, a także budowę oświetlenia.

– Dopiero po wykonaniu tego projektu, gmina podejmie działania mające na celu przebudowę ul. Wyszogrodzkiej – dodaje burmistrz.

Ta wiadomość zapewne ucieszy zakroczymian, mieszkających przy ulicy Wyszogrodzkiej, którzy wiele lat czekają na remont swojej ulicy.

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *