Wójt szuka sponsorów

2016-08-11 8:44:45

Po wakacjach, a dokładnie 4 września odbędą się X Dni Czosnowa. Każdego roku gmina zaskakuje. Na scenie pojawiają się artyści z tzw. “górnej półki”. Tak będzie też i w tym roku. Koszta jednak są bardzo duże.

Dni miast i gmin to chyba najważniejsze święto w roku. Tego dnia bowiem mieszkańcy gromadzą się w jednym miejscu by wspólnie się bawić. 29 lipca na stronie internetowej Urzędu Gminy Czosnów pojawiło się pismo wystosowane przez wójta gminy Antoniego Kręźlewicza zaadresowane do firm i instytucji, które są w stanie za sponsorować wrześniową imprezę.
Jak informuje w piśmie wójt, w programie tegorocznego święta znalazły się między innymi: Mistrzostwa Polski oraz Międzynarodowe Zawody Konne w Ujeżdżaniu – SKJ Bajardo – Augustówek, piknik wojskowy DISCOpolowanie, konkursy, zawody, rajd rowerowy, uroczystości patriotyczno – religijne oraz koncert Gwiazdy Wieczoru, którą, jak poinformowała naszą redakcję Inspektor ds. Promocji i Informatyki Katarzyna Chojnacka, ma być w tym roku Patrycja Markowska.
Koszta imprezy nie są jednak małe. By impreza udała się tak jak zaplanowano, wójt poszukuje sponsorów. W oficjalnym piśmie zamieszczonym na stronie internetowej www.czosnow.pl
wójt zaznaczył, co może zaoferować potencjalnym darczyńcom. W zamian za wsparcie finansowe w wysokości od 1000 zł brutto wzwyż, wójt proponuje umieszczenie logo/nazwy firmy na materiałach promocyjnych, podziękowań na dyplomie, informacji o firmie podczas głównej imprezy 4 września, kreowania wizerunku firmy wspierającej działania kulturalno-sportowe na rzecz czosnowskiej społeczności, a także daje możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych typu banerów, podczas koncertu głównego. Co więc ze sponsorami, którzy przeznaczoną na cel imprezy mniej niż 1000 zł? Nie będą mieli możliwość reklamy? W tej sprawie wójt nie zabrał głosu.
Życzymy jednak, by X Dni Czosnowa były tak udane jak te sprzed kilku lat i by pogoda dopisała.

Adam Balcerzak
Fot. www.czosnow.pl

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *