Facebook
Władze dziękują za zaufanie

2016-03-11 8:37:50

Choć referendalny szał w niektórych środowiskach jeszcze nie minął, to na mieście pojawiły się już nowe plakaty. Tym razem są to podziękowania burmistrza i radnych, skierowane do mieszkańców.

Ostatnie kilka miesięcy wywołały prawdziwą gorączkę wśród mieszkańców miasta. Wszystko za sprawą referendum lokalnego w sprawie odwołania burmistrza Jacka Kowalskiego.
W ostatnim tygodniu na terenie miasta pojawiły się nowe plakaty. Tym razem burmistrz oraz radni WND dziękują za zaufanie tym, którzy wybrali Jacka Kowalskiego w wyborach w 2014 r. “Dziękujemy za potwierdzenie zaufania okazanego w wyborach samorządowych w roku 2014” – czytamy na plakatach.
Dodatkowo radni i burmistrz zachęcają do tego, by wziąć udział w konsultacjach społecznych w sprawie rozwoju miasta. “Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu naszego wspólnego dzieła – Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Już od 7 marca zostaną uruchomione konsultacje w sprawie naszej strategii rozwoju. Państwa uczestnictwo zapewni temu przedsięwzięciu sukces” – czytamy.

Adam Balcerzak

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *