Facebook
WIELISZEW. Wypadek na Przedpełskiego. Pomimo reanimacji kierowca zmarł

2021-06-21 4:11:17

W poniedziałek (21 czerwca) około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Przedpełskiego w Wieliszewie doszło do czołowego zderzenia samochodu dostawczego przewożącego butle z gazem z TIR-em, niestety pomimo reanimacji kierowca auta dostawczego zmarł

Na miejscu interweniowały wszystkie służby oraz wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Isuzu jadąc w kierunku Wieliszewa przewożącym butle gazowe z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania. Samochód ciężarowy wylądował w przydrożnym rowie. Interweniujący na miejscu Strażacy musieli wycinać z pojazdu dostawczego zakleszczonego mężczyznę. Niestety pomimo trwającej blisko godzinę reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca TIR-a nie odniósł żadnych obrażeń.

Straż Pożarna zabezpieczyła butle gazowe, które w wyniku zderzenia wypadły ze zniszczonego auta dostawczego. Jak podaje policja, ruch jest zablokowany w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Fot. Paweł Kownacki Facebook

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *